TV3 laidoje -joniškėliečių desantas

Piemadienį, vasario 19 d., TV3 televizijos laidoje „Miestas ar kaimas“ išvysite mūsų kraštiečių pasirodymą! Transliacijos laikas 20 val. 15 min. 

Miesto gyventojai kartais gyvena savo miesto ir naujovių burbule, jiems visai nerūpi, kas vyksta už jo ribų. O kaimo atstovai mieliau renkasi savo ūkio darbus ir gyvulius nei domisi molekulinės virtuvės ypatumais. Šiame žaidime susitinka miesto ir kaimo gyventojai, čia jie išsiaiškina, kurie daugiau žino vieni apie kitus. Laidos vedėjai Vitalijus Cololo ir Gabrielė Martirosianaitė užduoda keblius klausimus komandoms: miesto atstovams apie kaimą, kaimo atstovams – apie miestą. Linksmi klausimai, rimti išbandymai, įdomūs vaizdeliai, juokingos situacijos, į kurias pakliūva žaidėjai. Ar miestietis žino karvių melžimo ypatumus, o kaimietis atskirs sušį nuo sašimio?

Komentuoti su „Facebook “

You May Also Like

1 Comment

  1. Būtinai „per televizorių“ stebėsiu kraštiečių pasirodymą. Bet gi tačiau: TV jau viską atmintin įrašė, todėl ir sušis, ir sašimis, ir karvių „melžimis“ jau prarado pirmapradį interesą… Domėsiuos tik kraštiečių mergaičių priaugintom blakstienom, jųjų „flomasterine“ antakių linija, p. Cololo KMI ir faktu, kodėl panelė Martirosianaitė iki šiol yra panelė Martirosianaitė?.. Smagaus vakaro prie TV3 „žydrojo žiburėlio“!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *