Press "Enter" to skip to content

Penkiolika metų kartu

Kovo mėnesį Švobiškio ir aplinkinių kaimų bendruomenė šventė penkiolikos metų sukaktį.

Smagios šventės pradžioje, pristatydama nueitą kelią bendruomenės pirmininkė Elvyra Juknevičienė:

Vasario 10 dieną mūsų bendruomenei sukako penkiolika metų. Ar kuris iš Jūsų kada nors pagalvojote, kaip mūsų kaimeliai atrodytų šiandien, jei nebūtų susikūrusi bendruomenė?

Bendruomenė man – tai mūsų savanoriškas darbas vykdant projektus, aplinkos, kapinių tvarkymo talkos, įsimintinos Švobiškio kaimo, jau tradicinėmis tapusios vasaros sporto šventės, vis kitame bendruomenės kaimelyje organizuojamos Užgavėnės, smagios gegužinės Nereikoniuose, Šeimos šventės Saboniuose, liepos 6-osios minėjimai ir dar daug gražių dalykų, kuriuos nuveikėme visi kartu, glaudžiai bendradarbiaudami su kultūros namais, biblioteka.

O skeptikams, kurie vis kartoja „Ką man ta bendruomenė gali duoti?“ sakiau ir sakysiu – būtent to buvimo kartu, bendravimo džiaugsmo jūs ir neturite…

Tokie jubiliejai tarsi mažos stotelės, kuriose galima sustoti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais bei padėkoti tiems žmonėms, kurie prisidėjo savanorišku darbu, paremdavo materialiai, skirdavo savo techniką ir kt.

Norėtųsi, kad būtų saugoma tai, ką sukūrėme, kad mūsų darbus tęstų jaunimas ir kad Švobiškio ir aplinkinių kaimų bendruomenė ilgai gyvuotų ir švęstų dar ne vieną gražų jubiliejų.“

Jubiliejuje dalyvavo Seimo nariai Viktoras Rinkevičius (jis, beje, ir bendruomenės krikštatėvis), Antanas Matulas, Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkė Helena Simonaitienė, Pasvalio savivaldybės, Joniškėlio apylinkių seniūnijos Grūžių, Šimonių, Narteikių, Meškalaukio, Norgėlų ir Nakiškių bendruomenių atstovai.

Šventės metu trims aktyviausiems bendruomenės nariams Vidai Braškienei, Algirdui Rapkevičiui ir Kaziui Juknevičiui buvo suteiktas „Garbės nario“ vardas.

Už nuoširdų darbą bendruomenės labui bei materialinę paramą seimo narys Antanas Matulas padėkas įteikė Odetai Rapkevičienei, Algirdui Strigui ir Žilvinui Čabui.

Elvyra Juknevičienė, dėkodama už aktyvią bendruomeninę veiklą, 25 bendruomenės nariams įteikė padėkas.

Vakarą vedė ir visus linksmino grupė „Marabu band“ iš Vaškų. Svečiai vaišinosi didžiuliu gimtadienio tortu, kurį padovanojo Diana ir Žilvinas Čabai.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.