Joniškėlio „metro“ uždarytas ilgam

Redakcija sulaukė susirūpinusios joniškėlietės skambučio. Moteris dejavo, kad jau kuris laikas negali patekti į Joniškėlio centre esantį viešąjį tualetą, nes užkaltos jo durys.

Kaip „Darbui“ sakė Joniškėlio miesto seniūnas Donatas Dilys, po žeme įrengta viešoji miestelio tupykla (vietinių pašaipiai vadinama „metro“) yra avarinės būklės. Jau ne vieną dešimtmetį stovintis pastatas nuo pat jo atidarymo nėra matęs kapitalinio remonto, tad tolesnė jo eksploatacija negalima nei dėl saugumo, nei dėl sanitarinių reikalavimų.

Viešasis tualetas buvo išvalytas, dezinfekuotas ir užkaltas. Šalia esančio Vytauto gatvėje namo Nr. 8 gyventojams, kurie iki šiol naudojosi viešąja išviete, pastatytas biotualetas. Juo gali naudotis ir visi Joniškėlio gyventojai.

Kaip sakė seniūnas, prispirti gamtinių reikalų piliečiai darbo valandomis gali pasinaudoti seniūnijos ir kultūros namų tualetais. Taip pat yra visą parą veikianti lauko išvietė Joniškėlio miesto sode.

Komentuoti su „Facebook “

Apie autorių: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.