Rauti negalima palikti

Padėkite teisingoje vietoje padėti kablelį…

Šiuo metu vyksta Avižonio gatvės šaligatvio rekonstrukcijos darbai. Vietoj seno šaligatvio bus paklotas naujas, platesnis ir patogesnis pėsčiųjų takas. Tačiau rangovams iškilo dilema, kaip elgtis su ten esančiai medžiai. Įmonei reikalingas vietos visuomenės sutikimas (prieštaravimas) išrauti (arba palikti) ten augančias liepas.

Naujasis šaligatvis yra platesnis nei senasis,  tad ten augantys medžiai (apie 10 liepų) atsiduria vaikščiojamoje dalyje. Anot rangovų, medžiai trukdo kokybiškai įvykdyti darbus, o jų šaknys ardytų plyteles. Dalis liepų jau ne pirmos jaunystės ir po kelių metų jas reikės nupjauti. Kadangi plytelės jau bus paklotos, išrauti šaknų bus neįmanoma.

Labai svarbi jūsų nuomonė, todėl darbus atliekanti kompanija bus labai dėkinga jei savo nuomonę išreikšite komentaruose.

Komentuoti su „Facebook “

Apie autorių: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

Panašūs straipsniai

3 Comments

  1. Centre jie trukdys prasilenkti ypač kas dar turi lelius vežimeliuose,nes yra kone centre.Tegul atsodina šone jaunais medeliais ir neliks niekas nuskriaustas.

  2. Jei saligatvis naujas, o palikti senus medzius tikrai nelogiska tuo labiau liepas kurios nugrius po poros metu. Geriau jei taip norit medziu, naujus pasodinti reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.