Vyks seniūnaičių rinkimai

Lapkričio 27 d. Pasvalio kultūros centro Joniškėlio skyriaus salėje adresu: G. Petkevičaitės-Bitės g. 15, Joniškėlis, vyks:

10 val. – Joniškėlio miesto seniūnijos G. Petkevičaitės-Bitės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai;

13 val. – Joniškėlio miesto seniūnijos Vytauto seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Seniūnaitis bus renkamas atviru balsavimu gyventojų susirinkime. Susirinkimo pirmininkas Donatas Dilys, susirinkimo sekretorė Indrė Danilevičė.

Kandidatus į seniūnaičius iki lapkričio 21 d. gali siūlyti ne mažiau kaip 20 seniūnaitijos gyventojų, bendruomeninės organizacijos. Asmuo gali siūlyti savo kandidatūrą, jeigu jai pritaria ne mažiau kaip 20 seniūnaitijos gyventojų.

Gyventojai, norintys siūlyti seniūnaičio kandidatūrą arba norintys iškelti savo kandidatūrą į seniūnaičius, kreipiasi į Joniškėlio miesto seniūniją, prašydami išduoti kandidatą į seniūnaičius palaikančių (siūlančių) gyventojų parašų rinkimo lapus. Daugiau informacijos skelbiama www.pasvalys.lt, informacija teikiama tel.: (8 451) 38 245, 8 698 86 883, el. p. joniskeliomsen@pasvalys.lt

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Komentuoti su „Facebook “

Apie autorių: Viktoras Stanislovaitis

Džiaugiuosi galėdamas Jums pasakoti apie didelį mažo Joniškėlio pasaulį. Turite naujienų? Pasidalinkite jomis su visais www.joniskelis.lt skaitytojais. Mūsų elektroninis paštas: joniskelio@gmail.com

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.