geras 01-10

Arcimaviciute Evelina
 [^]  Pirmadienis Antradienis Treèiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2011-2012 rusu kalba-III
Mosteikaite Meda
k-31
Cibulskiene E.-ru
Arcimaviciute Fausta
Drilingis Gediminas
Kancleryte Augustina
Palilionyte Gerda
Reifas Airidas
Slekta Jonas
matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
 
 
 
anglu kalba-III
Garbstiene Ruta-ang
Valuntiene Asta-an
k-21
k-37
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
2 pamoka etika/tikyba-III
Giedraitis Eugenijus-tikyb
Snicoriene Jolanta-eti-che
k-42
k-43
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
anglu kalba-III
Garbstiene Ruta-ang
Valuntiene Asta-an
k-21
k-37
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
 
 
 
3 pamoka matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
 
 
 
biologija-III(B)
Mikuckaite Aleksandra
Petrauskas Laimis
Saladziute Agne
Valantinaite Gabriele
Arcimaviciute Fausta
Galvonaite Ugne
Janusauskas Saulius
Bieliauskiene Ligita-dar
lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
4 pamoka lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
anglu kalba-III
Garbstiene Ruta-ang
Valuntiene Asta-an
k-21
k-37
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
 
 
 
kuno kultura-III
Balciauskas Zenius kk
Venckuviene Danguole-kk
k-SS (sale)
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
5 pamoka  
 
 
kuno kultura-III
Balciauskas Zenius kk
Venckuviene Danguole-kk
k-SS (sale)
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6 pamoka biologija-III(B)
Mikuckaite Aleksandra
Petrauskas Laimis
Saladziute Agne
Valantinaite Gabriele
Arcimaviciute Fausta
Galvonaite Ugne
Janusauskas Saulius
Bieliauskiene Ligita-dar
psichologija-III
Daraskeviciute Beata
Gailiunaite Santa
Galvonaite Ugne
Kamantauskaite Kamile
Petrauskas Laimis
Rimsaite Monika
Mikuckaite Aleksandra
Petrauskaite Vaida
Zidonyte Noja
rusu kalba-III
Mosteikaite Meda
k-31
Cibulskiene E.-ru
Arcimaviciute Fausta
Drilingis Gediminas
Kancleryte Augustina
Palilionyte Gerda
Reifas Airidas
Slekta Jonas
muzika-III
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Gailiunaite Santa
Mikuckaite Aleksandra
Mosteikaite Meda
Giedrius Gumbelevicius-mu
informatika-III(a+b)
Reifas Airidas
Sirmulevicius Augustas Mykolas
Zakaraviciute Agne
Kancleryte Augustina
Grybe Laurynas
Obukevicius Semas
Arcimaviciute Fausta
Vasileviciute Vida-maIT
k-32
7 pamoka  
 
 
 
 
 
 
 
 
8 pamoka  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.mimosasoftware.com Mimosa Version 3.15 2018.10.04 12:16

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai