geras 01-10

Gailiunaite Santa
 [^]  Pirmadienis Antradienis Treèiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2011-2012  
 
 
matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
 
 
 
anglu kalba-III
Garbstiene Ruta-ang
Valuntiene Asta-an
k-21
k-37
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
2 pamoka etika/tikyba-III
Giedraitis Eugenijus-tikyb
Snicoriene Jolanta-eti-che
k-42
k-43
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
anglu kalba-III
Garbstiene Ruta-ang
Valuntiene Asta-an
k-21
k-37
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
istorija-III(a+b)
Zidonyte Noja
Giedriene Virginija-ist
Skardzius Marius-ist
k-34
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
3 pamoka matematika-III(a+b)
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
istorija-III(A)
Saladzius Deividas
Giedriene Virginija-ist
Grybe Laurynas
k-34
Cerniauskas Rejus
Drilingis Gediminas
Januseviciute Gabija
Janusauskas Saulius
Kancleryte Augustina
biologija-III(a)
Saladzius Deividas
Karpaviciene Rita-bio
k-28
Aleliunaite Ilona
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
Jasilionyte Iveta
lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
4 pamoka lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
lietuviu kalba-III
Anciuleviciene Kazimiera-lie
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
k-36
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
anglu kalba-III
Garbstiene Ruta-ang
Valuntiene Asta-an
k-21
k-37
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
liet (A)-III
Vaitkeviciene Laima-lie
k-29
Bieliauskaite Aiste
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
Galvonaite Ugne
Grybe Laurynas
Januseviciute Gabija
Kamantauskaite Kamile
kuno kultura-III
Balciauskas Zenius kk
Venckuviene Danguole-kk
k-SS (sale)
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
5 pamoka anglu kalba-III
Garbstiene Ruta-ang
Valuntiene Asta-an
k-21
k-37
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
Grybe Laurynas
kuno kultura-III
Balciauskas Zenius kk
Venckuviene Danguole-kk
k-SS (sale)
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
istorija-III(a+b)
Zidonyte Noja
Giedriene Virginija-ist
Skardzius Marius-ist
k-34
Aleliunaite Ilona
Arcimaviciute Fausta
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
 
 
 
biologija-III(a)
Saladzius Deividas
Karpaviciene Rita-bio
k-28
Aleliunaite Ilona
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
Jasilionyte Iveta
6 pamoka biologija-III(a)
Saladzius Deividas
Karpaviciene Rita-bio
k-28
Aleliunaite Ilona
Bieliauskaite Aiste
Cerniauskas Rejus
Daraskeviciute Beata
Drilingis Gediminas
Jasilionyte Iveta
psichologija-III
Daraskeviciute Beata
Galvonaite Ugne
Kamantauskaite Kamile
Petrauskas Laimis
Rimsaite Monika
Mikuckaite Aleksandra
Petrauskaite Vaida
Zidonyte Noja
Palilionyte Gerda
 
 
 
muzika-III
Arcimaviciute Evelina
Arcimaviciute Fausta
Bieliauskaite Aiste
Mikuckaite Aleksandra
Mosteikaite Meda
Giedrius Gumbelevicius-mu
 
 
 
7 pamoka bio mod-III
Smalskis Matas
Obukevicius Semas
Rimsaite Monika
Saladzius Martynas
Simoliunaite Gabriele
Mikuckaite Aleksandra
Jasilionyte Iveta
Aleliunaite Ilona
Daraskeviciute Beata
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8 pamoka  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.mimosasoftware.com Mimosa Version 3.15 2018.10.04 12:16

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai