Obukevicius Semas | |||||
[^] | Pirmadienis | Antradienis | Treèiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis |
2011-2012 |
|
matematika-III(a+b) Petraitiene Janina-mat Ziliene Regina-mat k-20 k-22 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus |
|
anglu kalba-III Garbstiene Ruta-ang Valuntiene Asta-an k-21 k-37 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | matematika-III(a+b) Petraitiene Janina-mat Ziliene Regina-mat k-20 k-22 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus |
2 pamoka | etika/tikyba-III Giedraitis Eugenijus-tikyb Snicoriene Jolanta-eti-che k-42 k-43 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | anglu kalba-III Garbstiene Ruta-ang Valuntiene Asta-an k-21 k-37 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | lietuviu kalba-III Anciuleviciene Kazimiera-lie Vaitkeviciene Laima-lie k-29 k-36 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | matematika-III(a+b) Petraitiene Janina-mat Ziliene Regina-mat k-20 k-22 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | istorija-III(a+b) Zidonyte Noja Giedriene Virginija-ist Skardzius Marius-ist k-34 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Fausta Cerniauskas Rejus Daraskeviciute Beata Drilingis Gediminas |
3 pamoka | matematika-III(a+b) Petraitiene Janina-mat Ziliene Regina-mat k-20 k-22 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus |
|
biologija-III(B) Mikuckaite Aleksandra Petrauskas Laimis Saladziute Agne Valantinaite Gabriele Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Galvonaite Ugne Janusauskas Saulius Bieliauskiene Ligita-dar | lietuviu kalba-III Anciuleviciene Kazimiera-lie Vaitkeviciene Laima-lie k-29 k-36 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | |
4 pamoka | lietuviu kalba-III Anciuleviciene Kazimiera-lie Vaitkeviciene Laima-lie k-29 k-36 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | lietuviu kalba-III Anciuleviciene Kazimiera-lie Vaitkeviciene Laima-lie k-29 k-36 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus | anglu kalba-III Garbstiene Ruta-ang Valuntiene Asta-an k-21 k-37 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus |
|
kuno kultura-III Balciauskas Zenius kk Venckuviene Danguole-kk k-SS (sale) Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus Daraskeviciute Beata |
5 pamoka | anglu kalba-III Garbstiene Ruta-ang Valuntiene Asta-an k-21 k-37 Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus Daraskeviciute Beata Drilingis Gediminas Gailiunaite Santa | kuno kultura-III Balciauskas Zenius kk Venckuviene Danguole-kk k-SS (sale) Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Bieliauskaite Aiste Cerniauskas Rejus Daraskeviciute Beata | istorija-III(a+b) Zidonyte Noja Giedriene Virginija-ist Skardzius Marius-ist k-34 Aleliunaite Ilona Arcimaviciute Fausta Cerniauskas Rejus Daraskeviciute Beata Drilingis Gediminas |
|
|
6 pamoka | biologija-III(B) Mikuckaite Aleksandra Petrauskas Laimis Saladziute Agne Valantinaite Gabriele Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Galvonaite Ugne Janusauskas Saulius Bieliauskiene Ligita-dar | psichologija-III Daraskeviciute Beata Gailiunaite Santa Rimsaite Monika Simoliunaite Gabriele Mikuckaite Aleksandra Smalskis Matas Arcimaviciute Evelina Arcimaviciute Fausta Ceponiene Daiva-psicho |
|
daile - III Grybe Laurynas Razmiene Laisvute-dai k-27 Aleliunaite Ilona Daraskeviciute Beata Jasilionyte Iveta Kamantauskaite Kamile Palilionyte Gerda Petrauskaite Vaida | informatika-III(a+b) Reifas Airidas Sirmulevicius Augustas Mykolas Zakaraviciute Agne Kancleryte Augustina Grybe Laurynas Arcimaviciute Fausta Arcimaviciute Evelina Vasileviciute Vida-maIT k-32 |
7 pamoka | bio mod-III Slekta Jonas Smalskis Matas Saladzius Martynas Simoliunaite Gabriele Mikuckaite Aleksandra Jasilionyte Iveta Gailiunaite Santa Aleliunaite Ilona Daraskeviciute Beata |
|
|
|
|
8 pamoka |
|
|
|
|
|
www.mimosasoftware.com | Mimosa Version 3.15 2019.03.20 09:00 |