geras 01-10

Kavaliauskaite Indre
 [^]  Pirmadienis Antradienis Treèiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2011-2012 kuno kultura-IV
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
Bagulionyte Greta
biologija (A)-IV
Bagulionyte Greta
Spokeviciute Gabija
Cirilyte Estela
Jasunaite Andreja
Kondrotaite Rusne
Macelis Rokas
Montvydas Tautvydas
Nagulevicius Lukas Rokas
Narkeviciute Dziudita
lietuviu kalba-IV
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
Bagulionyte Greta
matematika-lV
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
lietuviu kalba-IV
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
Bagulionyte Greta
2 pamoka lietuviu kalba-IV
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
Bagulionyte Greta
lietuviu kalba-IV
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
Bagulionyte Greta
matematika-lV
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
anglu (A+B)-IV
Kondrotaite Rusne
Macelis Rokas
Montvydas Tautvydas
Nagulevicius Lukas Rokas
Narkeviciute Dziudita
Paipolas Elvinas
Rimkeviciute Jogile
Sadauskaite Egle
Saladziute Laura
matematika-lV
Petraitiene Janina-mat
Ziliene Regina-mat
k-20
k-22
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
3 pamoka matematika-lV(A)
Daraskevicius Vainius
Ziliene Regina-mat
k-20
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
anglu (A+B)-IV
Kondrotaite Rusne
Macelis Rokas
Montvydas Tautvydas
Nagulevicius Lukas Rokas
Narkeviciute Dziudita
Paipolas Elvinas
Rimkeviciute Jogile
Sadauskaite Egle
Saladziute Laura
lietuviu kalba-IV
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
Bagulionyte Greta
istorija IV(A+B)
Stragiene Ona-ist
Zelvys Dominykas
Cepauskaite Ugne
Cirilyte Estela
Jasunaite Andreja
Kondrotaite Rusne
Sadauskaite Egle
k-34
Giedriene Virginija-ist
4 pamoka anglu (A+B)-IV
Kondrotaite Rusne
Macelis Rokas
Montvydas Tautvydas
Nagulevicius Lukas Rokas
Narkeviciute Dziudita
Paipolas Elvinas
Rimkeviciute Jogile
Sadauskaite Egle
Saladziute Laura
tikyba-IV
Sadauskaite Egle
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
istorija IV(A+B)
Stragiene Ona-ist
Zelvys Dominykas
Cepauskaite Ugne
Cirilyte Estela
Jasunaite Andreja
Kondrotaite Rusne
Sadauskaite Egle
k-34
Giedriene Virginija-ist
kuno kultura-IV
Nagulevicius Lukas Rokas
Saladziute Laura
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
Bagulionyte Greta
anglu (A)-IV
Kondrotaite Rusne
Zalkauskas Matas
Macelis Rokas
Nagulevicius Lukas Rokas
Narkeviciute Dziudita
Paipolas Elvinas
Rimkeviciute Jogile
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
5 pamoka biologija (A+b)-IV
Nakvosas Mantas
Bieliauskiene Ligita-dar
Simoliunaite lidija
Strigockyte Domante
Slektaite Gintare
Spokeviciute Gabija
Cepauskaite Ugne
Cirilyte Estela
Jasunaite Andreja
matematikos modulis-lV
Kalsaite Deimante
Nakvosas Mantas
Montvydas Tautvydas
k-20
k-22
Petraitiene Janina-mat
Pavilionyte Zaneta
Paipolas Elvinas
Ziliene Regina-mat
biologija (A+b)-IV
Nakvosas Mantas
Bieliauskiene Ligita-dar
Simoliunaite lidija
Strigockyte Domante
Slektaite Gintare
Spokeviciute Gabija
Cepauskaite Ugne
Cirilyte Estela
Jasunaite Andreja
matematika-lV(A)
Daraskevicius Vainius
Ziliene Regina-mat
k-20
Simoliunaite lidija
Slektaite Gintare
Strigockyte Domante
Tinteris Andrius
Zelvys Dominykas
Rimkeviciute Jogile
 
 
 
6 pamoka istorija IV(A+B)
Stragiene Ona-ist
Zelvys Dominykas
Cepauskaite Ugne
Cirilyte Estela
Jasunaite Andreja
Kondrotaite Rusne
Sadauskaite Egle
k-34
Giedriene Virginija-ist
anglu (A)-IV
Sadauskaite Egle
Saladziute Laura
Kondrotaite Rusne
Macelis Rokas
Nagulevicius Lukas Rokas
Narkeviciute Dziudita
Paipolas Elvinas
Rimkeviciute Jogile
Strigockyte Domante
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 pamoka  
 
 
biologijos modulis-IV
Bagulionyte Greta
Kalsaite Deimante
Spokeviciute Gabija
Cirilyte Estela
Montvydas Tautvydas
Nagulevicius Lukas Rokas
Paipolas Elvinas
k-28
Pavilionyte Zaneta
istorijos modulis IV
Cepauskaite Ugne
k-34
Giedriene Virginija-ist
Jurgaityte Auguste
Rimkeviciute Jogile
Simoliunaite lidija
Spokeviciute Gabija
Narkeviciute Dziudita
Daugelavius Linas
 
 
 
 
 
 
8 pamoka  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.mimosasoftware.com Mimosa Version 3.15 2018.02.02 12:54

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai