Susisiekite su mumis

Pranešti naujieną, pagirti, išbarti ar pasidalinti mintimis, galite užpildę žemiau esančią formą.

Komentuoti su „Facebook “

6 Comments

 1. Sveiki,
  kaip ir anksciau, noretume patalpinti straipsniu i jusu tinklalapi su atgalinemis nuorodomis (backlinks).

  Nera butina, kad straipsnis butu rodomas lankytojams – jis tiesiog gali patekti i archyva ir jame likti.

  Straipsniai kuriuos iš mūsų gautumėte visiškai atitinka jūsų puslapio tematiką, juos atsiųstume iškart

  Mokejima uz talpinima galime atlikti is anksto.

  Ar galetume atsiusti straipsni?


  Linkėjimai
  Justas / L4 group
  +370 652 00998

 2. Ne veltui poetas Eduardas Mieželaitis sakė , kad žmonės , kurie netiki savo idėjomis , kurie jų neturi , kurie neturi didesnio idealo yra nelyginant grumstai , per kuriuos visi važiuoja ir kuriuos visi trypia .Meilės ir idėjų kupini žmonės , vedini renginio organizatorių bibliotekininkės Genutės Rakauskienės ir Nijolės Stepulienės kovo 10-tą dieną susirinko Meškalaukio daugiafunkcio centro salėje , paminėti Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Dieną. Nuostabiai jaukioje ir šiltoje muzikinėje popietėje puikų koncertą padovanojo Meškalaukio „Bočiai“ ir Joniškėlio kultūros namų vokalinis ansamblis „Ramunėlės“ , kurių ypatingai gražiu repertuaru pasirūpino dainininkų siela Nijolė Stepulienė , o bliotekininkė Genutė ir Meškalaukio seniūnaitis Stanislovas Kiudis išsakė daug gražių ir šiltų žodžių apie Lietuvą. Kaip visada miela ir jautru buvo klausytis Pasvalio literatų klubo „Užuovėja“ narės , Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narės , meškalaukietės Bronislavos Černiauskienės skaitomų eilių. Malonu , kad meškalaukiečiai buvo pagerbti Pasvalio rajono tarybos nario , Švobiškio seniūnaitijos seniūnaičio Stasio Vainausko , kuris Nepriklausomybės Akto kopijas įteikė Meškalaukio „Bočiams“ , bendruomenei , daugiafunkciam dienos centrui . Tokia iškilia proga buvo pagerbtas Laisvės šauklys , šviesios atminties Vytautas Kernagis ir neseniai Anapilin išėjusio Virgilijaus Noreikos atminimas . Renginio pabaigoje iš tiesų įspūdingai nuskambėjo visų dalyvių ir žiūrovų sudainuota legendinė daina „Mūsų dienos – kaip šventė „.Beje , kaip ir renginio pradžioje galingai nuskambėjusi Tautinė Giesmė , kurią papildė spaudinių paroda „Kelias į Nepriklausomybę“.
  Kaip žiūrovė norėčiau nulenkti galvą prieš renginio organizatores – buvo begalo jauku , gera ir nuoširdu . Juk tam , kad suburti žmones , nereikia garsių frazių ar lozungų – reikia paprasčiausio paprastumo , atvirumo ir nuoširdumo . Na , ir dar – noro kažką kurti ar prie tos kūrybos
  prisidėti. Todėl norėčiau visiems meškalaukiečiams palinkėti būti dar labiau bendruomeniškais , kaimyniškais , matyti šalia savęs esantį mažą , jauną , seną . Linkėčiau šviestis , lankyti renginius , biblioteką . Juk kuo labiau žmogus apsišvietęs , tuo jis naudingesnis ne tik Tėvynei, bet , pirmiausia sau pačiam. O tada ir atsiranda supratimas , kad reikia gerbti kiekvieno žmogaus Tėvynę , o savąją – dar ir mylėti.

 3. Informacija del keliones i Anglija

  *** Kalediniu reisu grafikas LIETUVA ANGLIJA Gera kaina… ! +37060808147
  Vezam ZMONES, SIUNTAS NUO 1 KG IKI 22 TONU PERKRAUSTOM..!

  * Is LIETUVOS:
  Lapkricio 30 d.
  Gruodzio 7; 14; 19; 26 d.
  Sausio 4; 11; 18; 25 d.

  *Is visos Anglijos:
  Gruodzio 3; 10; 17; 22; 29 d.
  Sausio 7; 14; 21; 28 d.

  * Is Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Siauliu, Panevezio, Mazeikiu, Plunges, Telsiu, Kedainiu, Alytaus, Marijampoles ir…
  +37060808147

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.