Press "Enter" to skip to content

Įvertinti šauliai

ilgutisLietuvos šaulių sąjunga yra viena iš aktyviausių Lietuvos organizacijų dirbančių su jaunimu. Šiemet šiai sukarintai organizacijai sukanka 90 metų. Ta proga šauliams dėmesį skyrė ir apskrities viršininkas. Liepos 2 dieną Panevėžyje vykusiame susitikime, Viktoras Trofimovas apdovanojo apskrities V-osios rinktinės šaulius.

Lietuvos šaulių sąjungos 90-mečio proga už aktyvią visuomeninę veiklą ir asmeninį indėlį ugdant jaunąją kartą padėkos raštai įteikti Biržų, Ramygalos, Rokiškio šauliams. Apdovanojimą gavo ir Pasvalio VII-osios kuopos vadas Sigitas Ilgutis. 46 metų, Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės vidurinės mokyklos mokytojas jau beveik dešimtmetį aktyviai dalyvauja šaulių sąjungos veikloje. Jo vadovaujamoje Pasvalio VII-oje kuopoje – virš pusšimčio narių.

Pasak S. Ilgulčio, šis apdovanojimas netikėtas, tačiau malonus nuveiktų darbų įvertinimas. Anot pašnekovo, didžiausią džiaugsmą teikia ne padėkos raštai, bet galimybė prisidėti apie jauno žmogaus asmenybės formavimo(si). „Karinė tvarka traukia jaunus žmones, juos vilioja nuotykiai, iššūkiai, galimybė pajusti save kario kailyje. Tai, kas iš pradžių atrodo kaip žaidimas, linksma pramoga, vėliau perauga į rimtą savęs išbandymą. Tie, kas sugeba nugalėti – tampa tikrais žmonėmis.„

Komentuoti su „Facebook “

2 Comments

  1. online online 28 gruodžio, 2009

    Aciu uz idomu dienorasti

  2. Greta Greta 4 rugpjūčio, 2009

    Sveikinimai, mūsų vadukui ! 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.