Press "Enter" to skip to content

Automobilių salonuose palikti daiktai vis dažniau tampa vagių grobiu

vagisĮspėjame, kad artėjant Visų šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienoms mūsų rajono gyventojai ir svečiai būtų itin atsargūs palikdami automobilius šalia kapinių esančiose aikštelėse. Vagišiai nesnaudžia – spalio 11 d. iš mūsų miesto gyventojai priklausančio automobilio Renault, stovėjusio prie Pasvalio miesto kapinių, išdaužus galinių durelių lango stiklą buvo pavogta rankinė su pinigais ir dokumentais. Nukentėjusiosios neatsargumas jai kainavo daugiau negu 1300 litų.
Net ir trumpam paliktas automobilis ir jame esantys daiktai gali tapti vagių grobiu. Apsaugokite savo turtą, įsitikinkite, kad automobilis užrakintas, langai ir stoglangis uždaryti, apsauginė signalizacija įjungta ir nepalikite automobilių salone net menkaverčių daiktų. Ir užrakintas automobilis gali būti apvogtas, todėl jame jokiu būdu nepalikite rankinių, dokumentų, piniginių, mobiliųjų telefonų, fotoaparatų, kompiuterių ir kitų daiktų. Visus daiktus neškitės kartu su savimi arba bent jau paslėpkite automobilio bagažinėje, kad daiktai neatkreiptų vagių dėmesio.
Taip pat primename, kad išvykdami aplankyti artimųjų kapų, užrakintumėte namų duris, patikrintumėte, ar uždaryti langai, jei įrengta signalizacija, nepamirškite jos įjungti. Esant galimybei, susitarkite su kaimynais, kurie lieka namuose, kad pasaugotų namus ar butą.
Nebūkite abejingi ir jei pastebėjote daromą nusikalstamą veiką, įtartiną automobilį ar įtarimą sukėlusius asmenis, nedelsdami apie tai praneškite policijai tel. 02, 112, arba anoniminiu pasitikėjimo tel. (8 451) 34 338.
Pasvalio PK informacija

Drausti internetu pigiau

Komentuoti su „Facebook “

One Comment

  1. kaina kaina 29 lapkričio, 2020

    Į namus dedamės signalizacijas, kodėl to negalime padaryti ir mašinoje? Kameros, vaizdo registratoriai..?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.