Press "Enter" to skip to content

Kviečiame siūlyti kandidatus į Pasvalio krašto premijos laureatus

pasvali

Pasvalio krašto premija skirta pagerbti iškilius Pasvalio rajono žmones už ypatingus nuopelnus jų praktinėje veikloje, reikšmingus darbus profesijos srityje, indėlį į visuomenės demokratinės kultūros puoselėjimą; sudaryti galimybes visuomenei vertinti įvairių profesijų žmonių veiklą, jų aktyvų dalyvavimą Pasvalio krašto profesinėje ir visuomeninėje veikloje. Pasvalio krašto premija siekiama skatinti kuo daugiau žmonių, kad įsitrauktų į kultūros tradicijų plėtojimą ir puoselėjimą.

Pasvalio rajono savivaldybės taryba kasmet skiria premiją asmeniui arba kolektyvui: už tų metų pasiekimus, už ilgametį indėlį į Pasvalio krašto gerovę, kultūrą, už Pasvalio vardo garsinimą.

2008 m. Pasvalio krašto premija įteikta Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Reginai Grubinskienei už ilgametį indėlį į Pasvalio krašto kultūros ir istorijos išsaugojimą, reikšmingus darbus literatūros srityje, demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių puoselėjimą, Pasvalio krašto garsinimą. Pasvalio krašto premijų laureatai.

Premija skiriama Pasvalio krašte ar kurioje kitoje Lietuvos vietoje besidarbuojantiems įvairių profesijų žmonėms, besimokančiam jaunimui, aktyviems kaimo bendruomenių nariams už jų veiklą ir pasiekimus Pasvalio kraštui: reikšmingų krašto istorijos, kultūros faktų išaiškinimą ir aprašymą; gerąsias iniciatyvas miestui, rajonui, žmonių gerovei, verslui, kaimo bendruomenei; literatūros ir publicistikos kūrinius, kitus reikšmingus leidinius; pasiekimus įvairiuose festivaliuose, konkursuose ir parodose; reikšmingus pasiekimus kultūros paveldo, etnokultūros, laisvalaikio organizavimo, bibliotekų, muziejų, mokyklų, kaimo bendruomenių ir kitų įstaigų bei visuomeninių organizacijų veikloje; vertingą tradicinės kultūros papročių, dainų, šokių, instrumentinės muzikos, tautosakos ir kitos kūrybos bei dvasinio paveldo sričių išsaugojimą ir pateikimą; kultūros vertybių gelbėjimą, kultūros palikimo saugojimą, tradicijų gaivinimą ir puoselėjimą; renginių režisūrą ir organizavimą, programų kūrimą, straipsnius respublikos, rajono ar užsienio spaudoje; būdingiausių krašto tautodailės, amatų tradicijų išsaugojimą ir perdavimą ir kitą aktyvią profesinę bei visuomeninę veiklą.

Iki šių metų lapkričio 10 d. užpildytą rekomendaciją (asmens ar kolektyvo veiklos aprašymas, iliustracinė medžiaga, vaizdo ir garso medžiaga, fotomedžiaga, leidiniai ir kita informacija apie kandidato veiklą) Pasvalio krašto premijai išsiųskite el. paštu rastine@pasvalys.lt ar atneškite į Seniūniją arba Savivaldybės administraciją (Vytauto Didžiojo a.1, 128 kab.).

Pasvalio krašto premijos skyrimo nuostatai

Šaltinis: www.pasvalys.lt
Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.