Press "Enter" to skip to content

Praneša policija

policija-logo-300x297

  • 2009-09-22 apie 7 val. įsibrauta į V. L. (vyr.) priklausančią malkinę, esančią Pasvalio r., Joniškėlio k., namo kieme, iš kurios pavogta automobilio variklis, du komplektai veržliarakčių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • 2009-09-25 Gautas A.L. (vyr.) gyv. Pasvalio r., Joniškėlio mst. pareiškimas, kad iš sandėlio pasigedo įvairios pjautos medienos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
  • 2009-10-02 Gautas Panevėžio apsk. VPK Pasvalio r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjo tarnybinis pranešimas kad iš Pamažupių kaimo gyventojo L. M. (vyr.), pavogtas benzopjūklas, dyzelinis kuras, hidraulinis tepalas bei kt. Taip pat iš to paties kaimo gyventojos L. P. (mot.), pavogta krūmapjovė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagysčių.

Pasvalio PK informacija

Komentuoti su „Facebook “

2 Comments

  1. petriuks petriuks 1 gruodžio, 2009

    Prieš kelias dienas pas joniškėliečius būvo įsisūkusi tariama „socialinė darbuotoja” aferystė,neva rašinėjanti vienišus pensininkus nemokamiems maisto produktams gauti.Po kurios apsilankimo ne vienas būvo nukentėjęs.Gal policijos pareigūnams pavyko tokią aferystę sulaikyti?

  2. LAILA LAILA 6 spalio, 2009

    speju darbavosi tie patys nes nusikaltimu grafikas skiria si tik kas 1-4 dienas 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.