Press "Enter" to skip to content

Gaivus… KOFEINAS

Joniškėliečių dizainerių Aurėjos Rimkevičiūtės ir Linos Strumskytės kolekcija KOFEINAS rajoniniame konkurse „Išsprotėjęs ruduo“ laimėjo meniškiausios kolekcijos vardą.

Naujoji kolekcija buvo kuriama daugiau ne tris mėnesius. Anot menininkių – stiprioji ir unikalioji KOFEINO pusė – raukinukai. Šia technika papuošti visi rūbai. Tačiau kartu tai buvo ir didžiausias iššūkis: „Niekada nemaniau, kad taip sudėtinaga padaryti gražų raukinuką“ – pastebėjo Lina Strumskytė.

O iš kur medžiagos? Perka mokykla, rėmėjai? Merginos tik šypteli – didžiausia mokyklos parama: siuvimo siūlai, adatos ir dalykiški technologijų mokytojos Ligitos Bieliauskienės patarimai. O pagrindinis  KOFEINO rėmėjas – Aurėjos močiutė, kuri parūpino medžiagų naujai kolekcijai. „Mes dar jai skolingi didelę dėžę saldainių“ – šypsosi jaunosios dizainerės.

Kodėl KOFEINAS?  „Ieškojome pavadinimo kuris būtų trumpas, įsimenantis, šiltas, bet kartu „užvedantis“ ir energingas. KOFEINAS pasirodė tinkamiausias“ – pavadinimo kilmę paaiškino Lina Strumskytė.

Dvyliktokės jau ne pirmus metus skina laurus, tad „Išprotėjusio rudens“ įvertinimu neapsiribos. Dizainerės nekantriai laukia pavasario kai prasidės įvairių konkursų  maratonas. Jos tikisi, jog KOFEINAS „užves“ dar ne vieną mados žinovą. To ir linkime.

Komentuoti su „Facebook “

2 Comments

  1. rrr. rrr. 14 kovo, 2011

    Saunuoles,kiekvienais metais vis graziau ir isradingiau kazka sukuriat,gaila,kad as nebegaliu jau dalyvauti:( Sekmes jums!:))
    ***

  2. beatričė beatričė 3 sausio, 2010

    nebetoli ir Mados infekcija – šioms dizainerėms 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.