Press "Enter" to skip to content

36:22 ministro naudai

Patirtis nugalėjo jaunystę vakar vykusiose draugiškose krepšinio varžybose „Iššūkis ministrui“. Švietimo ir mokslo ministro G. Steponavičiaus vadovaujama komanda rezultatu 36:22 nugalėjo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazistų rinktinę. Svečių komandoje be ministro dar žaidė jo patarėjas A. Lakštauskas, Pasvalio rajono meras G. Gegužinskas ir mūsų mokyklos mokytojas R. Uždavinys. Gimnazijos garbę gynė S. Ožalas, S. Balčiūnas, M. Mosteika, M. Parimskis, O. Gruzdas, S. Šimoliūnas, A. Letulis, M. Snieška, T. Židonis ir T. Gelažius.

Pirmąjį kėlinį veržliai ir kovingai pradėjo joniškėliečiai. Po kelių sėkmingų atakų bei taiklių S. Ožalo ir M. Mosteikos metimų 0:5 pirmavo gimnazistai. Efektyvi joniškėliečių gynyba ir kelios nesėkmingos svečių atakos, atrodė, pranašavo sėkmę. Visgi ministro vadovaujama  komanda sugebėjo pasimokyti iš savo klaidų, pakeitė gynybos taktiką ir pamažu ėmė rinkti taškų kraitį. Nors kova dažniausiai vyko po svečių krepšiu, tačiau pirmą kėlinį rezultatu 19:11 laimėjo svečiai. Gimnazitų tarpe rezultatyviausi buvo S. Ožalas (4 taškai), M. Mosteika (3 taškai) ir M. Parimskis (3 taškai). Svečiams daugiausiai taškų pelnė ministras G. Steponavičius (10 taškų), mero G. Gegužinsko sąskaitoje 5 taškai.

Antrojo kėlinio pradžia buvo nesėkminga joniškėliečiams. Nors svečiai buvo  pastebimai pavargę, tai netrukdė jiems diktuoti savo žaidimo sąlygas. Svečių tarpe ypač pasižymėjo A. Lakštauskas, kuris žaibiškomis atakomis ir taikliais metimais pelnė savo komandai net 9 taškus.

Gimnazistams sutrukdė ir patyrimo stoka, ir gal ne visai vykęs žaidėjų keitimas antrojo  kėlinio pradžioje, ir teisėjavimo klaidos. Norėtųsi išskirti dvyliktoko A. Letulio žaidimą, kuris savo kartais kiek šiurkštoka gynyba nutraukė ne vieną svečių ataką. Deja, tai neišgelbėjo komandos. Draugiškos varžybos baigėsi svečių pergale.

Nors po žaidimo visi  fotografavosi ir spaudė vieni kitiems rankas, joniškėliečiai jau kūrė revanšo planus. Anksčiau ar vėliau pergalė bus mūsų rankose!