Press "Enter" to skip to content

Iš seno albumo… II-a dalis

Buržuazijos valdymo metais šiame pastate buvo klebonija, pokario metais vaikų lopšelis-darželis. Pastatas rekonstruotas į dviaukštį.

Lopšelyje veikia 4 grupės, kuriose yra 90 mūsų miesto mažylių. Iš čia į mokyklos pirmą klasę kasmet išleidžiama 16-18 vaikų /vedėja Ksavera Petrikonienė

Lopšelyje-darželyje dirba 19 žmonių kolektyvas, kuris, kol mamos darbe, su meile rūpinasi jų mažyliais. Darbuotojos yra ir aktyvios saviveiklininkės.

1969 m. gruodžio mėn. joniškėliečiams atvėrė duris 12 darbo vietų naujoji universalinė parduotuvė ir 104 vietų valgykla-kavinė.

Universalinėje parduotuvėje yra platus prekių asortimentas. Šiame prekybos centre dirba 10 prekystalio darbuotojų, kurios maloniai ir su šypsena pasitinka ir aptarnauja pirkėjus.

Sviesto gamybos cechas. Jame dirba 18 žmonių /vyr. meistras Boleslovas Palskis/. Jame gaminamas sviestas ir kazeinas.

Šiame ceche sviestas gaminamas tik aukščiausios rūšies. 1973 metais jam suteiktas kokybės ženklas. Ceche dirba ne vienas komunistinio darbo spartuolis. Nuotraukoje komunistinio darbo spartuolė, socialistinio lenktyniavimo žymūnė Julija Kutrienė.

Miesto gatvių asfaltavimo darbai

Bus daugiau…

Komentuoti su „Facebook “

14 Comments

 1. Daiva Daiva 20 spalio, 2010

  Ačiū Viktorui už nupustas dulkes…be galo miela matyti savo gimta miesteli ir aisku puikius zmones, darzelio aukletojas ,,grieztaja „Grybiene, muzikute Olga irt.t.Ačiu lauksiu tesinio:))

 2. As:) As:) 15 vasario, 2010

  Grazu ziureti kaip seniau zmones gyveno…. 🙂 aisku gal ir daug ko truko gyvenime,bet nebuvo tokiu madysciu ir fyfu kaip dabar…. visi vienodi,visi draugiski,mokyklose visi su uniformomis 🙂

 3. Algirdas Algirdas 10 vasario, 2010

  Gal žodis buržuazijos vadimo metais ir netinka,nes dabar tokia pat Lietuva ir
  valdymas toks pat.Tai sugalvokin kokį naują žodį.

 4. Prisimenu Prisimenu 7 vasario, 2010

  Ir as lankiau senaji darzeli ;D Ir ledus pirkau uz kapeikas ir konditerijoje spurgas….Uj kaip skanu!Na dabar jau tokiu skaniu nebera 🙁 Kazkas panasaus bet netaip skanu;( Na eiles tai visur buvo ir prie mesos ir prie rubu ar batu ;D Bet kaip pasikeite gyvenimas per 20metu ;D
  Gaila kad dabar vaikai nebemoka dziauktis gyvenimu be kompiuterio 🙁

 5. Viktoras Viktoras 7 vasario, 2010

  Pardavėjų šypsenos taip pat buvo didelis deficitas 😉

 6. Vėjas Vėjas 6 vasario, 2010

  Kaip viskas buvo gražu 🙂
  Lyg ne Lietuvos miestelis, o Amerikos miestas iš senų filmų…

 7. Petriuks Petriuks 6 vasario, 2010

  Batų skyriaus pardavėja Mejerienė

 8. Petriuks Petriuks 6 vasario, 2010

  Kampe tarp kavinės ir universalinės parduotuvės būvo ledų kioskas.Ten eidavom užsipildyti gazuoto vandens sifonų.O kiek universalinėje parduotuvėje prastovėta eilėse dėl naujų deficitinių prekių(marškinių,maikių,kelnių)…Valgykloje būvo labai skanūs kotletai,šniceliai.Netgi ir dabar galėčiau paminėti tuo metu dirbusių darbuotojų pavardes.

  • joniskel... joniskel... 7 vasario, 2010

   ta ledu kioska ir as atsimenu 🙂

  • Daiva Daiva 20 spalio, 2010

   galiu padet…:))MIkitaviciene, Petraitiene, Kulitavicienė rūbininkė Jarašūnienė,Jurkevičienė, Rimkūnienė… o kur dar Elzyte ir,,močiūtė”, grazuolė padavėja Janė ir ,,paukštytė”:))

 9. Petriuks Petriuks 6 vasario, 2010

  Lankiau ir aš tą darželį.Prisimenu kai žaislinėje mašinoje užstrigo mano pirštelis,ir auklėtoja Ona,vaduodama,nuplėšė man nagą

 10. joniskel... joniskel... 6 vasario, 2010

  nerealu…. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.