Press "Enter" to skip to content

Gimnazistams pristatyti uniformų pavyzdžiai

Šiomis dienomis Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos moksleivių galvose ne formulės ir taisyklės, o spalvos ir stiliai. Dvi dienas iš eilės trys uždaros akcinės bendrovės („LIDATA“, „MANOVITA“ ir „TOMETA“) pristatinėjo galimus būsimos moksleivių uniformos modelius. Mokyklos tarybą nusprendė, jog mūsų gimnazijoje bus dėvimi švarkai. Kokios spalvos ir stiliaus bus šis apdaras galutinai nuspręs jungtinė tėvų ir mokinių komitetų komisiją.

Vidutinė vieno švarko kaina nuo 120 iki 190 litų.

Komentuoti su „Facebook “

22 Comments

 1. anonimas anonimas 9 gruodžio, 2010

  Nuo kada uniformos grazu. Tai is vis suvienodina zmones, mazina ju saviraiska ir tt. O sijonai taj zjb!!!:D reik ju daugiau. kad kiloti vejui butu ka:D

 2. Greta Greta 11 lapkričio, 2010

  Uniformos yra gerai. Pas mane mokykloje visi privalo vaikscioti su bordiniais(raudonais) svarkais, kaip buvo parodyta ir sioje nuotraukoje. Visi yra lygus ir nera isskiriniu mokiniu. O sijonai neprivalomi, kurios norejo, tos juos pasisiuvo. O siaip tai graziai atrodo melynas svarkas su languotu sijonu, bet pilkas taip pat graziai atrodo.

 3. Vėjas Vėjas 30 spalio, 2010

  Dėl sijonų nutarta taip- tos, kurios nori, galės juos įsigyti ir nešioti, tačiau tai nebus privaloma. Beje, nemanau, kad teisinga pašaliniams žmonėms spręsti ar sijonų reikia, ar ne. Juk moksleivės juos nešios. Bandyti jas priversti tai daryti vien todėl, kad sijonai gražūs, mano nuomone, absurdas.
  Yra žmonių, kuriems rūkanti moteris yra graži, bet dėl to rūkyti- nesąmonė 🙂

 4. A! A! 30 spalio, 2010

  Galiu nuraminti…ir nuliūdinti. Sijonų tikrai nebus 🙂

  • qw qw 30 spalio, 2010

   Reik sijonų ! – labai gražiai tada atrodo moksleivės, juk ir mokykloje turėtų būti ugdomos merginos būti moteriškomis, dar suspės nešioti kelnes.

 5. Nereikia sijonu Nereikia sijonu 29 spalio, 2010

  Sijonu tai tikrai nereikia,kitos paneles yra stambesnes,joms tikrai nelabai kaip su sijonais vaiksciot,kitoms isvis neprisirdies sijonai..

  • Aha! Aha! 29 spalio, 2010

   A davaj be sijonų, be kelnių, be kelnaičių!
   Bo ne prie širdies viskas!!

 6. ... ... 29 spalio, 2010

  Man melyna graziausia, kur devi vika 🙂

 7. Vika Vika 25 spalio, 2010

  man irdi Juditos graziausias r as tikrai nenoriu sijono

 8. ... ... 23 spalio, 2010

  Man tai graziausia Juditos ir Gerdos,bet nelabai norisi,kad sijonai butu ;//

 9. vidutė vidutė 22 spalio, 2010

  labai gražios uniformos ypač su mėlynais žvarkais ir languotais sijonais

 10. Regina Regina 22 spalio, 2010

  Visos uniformos gražios, bet… gražiausios mėlynos. Gal kad mūsų tokios. Gražiai atrodo pilki švarkai, bet atsisakyčiau, nes mokykloje vaikščios pilka masė. Raudoni švarkai gražu, bet tik per šventes. Gražus derinukas – mėlynas švarkas su languotu sijonuku. Patarčiau iškart pagalvoti ir apie megztuką, nes mes beveik po 10 uniforminių metų papildėme megztuku.

  Yra rašančių, kad reikės parduoti nenunešiotas, o kitiems pirkti panešiotas uniformas. O tai nieko blogo. Mes taip ir darome. Tiesa, yra soc.mokytojai, kurie žino kam reikia pigiau ir yra mokinių, kurie gali pasiūlyti už simbolinę kainą. O 4gimn.savo uniformas atiduota spec.mokytojui, o tas padovanoja. Variantų yra daugybe, nes tai tik pradžia. Paskui viskas „eis” kaip ir turi būti. Pradžia visada neaiški. (Na, ir nemanau, kad šiemetiniai 4-okai jas pirks). Ir gėlėti, languoti, klaikoki rūbai kainuoja ir daug jų reikia. O čia reikės mažiau, nes šeimose daug vaikų, tai ir nešios vieni kitų nenunešiotus. Sėkmės renkantis patogią ir gražią uniformą ( Mūsų merginos turi ir sijonukus, ir kelnes).

 11. as as 22 spalio, 2010

  pritariu, kad Juditos graziausias:)

 12. ! ! 22 spalio, 2010

  nenoriu sijono ;/

 13. ... ... 22 spalio, 2010

  man Juditos graziausias buvo ;]

 14. negimnazistė negimnazistė 22 spalio, 2010

  Gražu uniformos. Tik įdomu kiek tėvų galės įpirkti tas uniformas, žinant kad nemažai gaudami minimumą vos galą su galu suduria.

 15. p. Vileišis p. Vileišis 21 spalio, 2010

  Dar vienas Vileišis atsiras ;D pažiūrėsim kaip mokykla jų pridalins vaikams, o pala gal tėvam reiks pirkt, teks surengt skuduryną, ir perpardavinėt juos ;D nu Žodžiu Kosmonautai tie Lietuviai 🙂

 16. lil lil 21 spalio, 2010

  Pilki švarkeliai gražus tik.

 17. saul saul 21 spalio, 2010

  Kokios gražios 🙂 vien dėl tų sijonų į mokyklą grįžčiau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.