Press "Enter" to skip to content

Joniškėlio gimnazijoje bus įvestos uniformos ir e-dienynas

Praeitą savaitę buvo susirinkusi Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Taryba. Tėvų, mokinių ir mokytojų atstovai svarstė du klausimus: uniformų įvedimą ir elektroninio dienyno diegimą gimnazijoje. Susirinkusieji pritarė abiejų naujovių atsiradimui.

Planuojama, jog elektroninis dienynas bus pradėtas naudoti jau nuo šių metų lapkričio mėnesinio. Kol kas juo naudosis tik gimnazinės klasės.

Gimnazijos administracija buvo įpareigota iki lapkričio mėnesio surasti įmonę, kuri siųs naująsias uniformas. Mokinių ir tėvų apklausa parodė, jog gimnazistai labiausiai pageidauja juodų, mėlynų arba pilkų švarkų. Galutinis sprendimas bus priimtas iki II-o pusmečio atsižvelgus į gimnazijos bendruomenės pageidavimus bei įmonės, siųsiančios uniformas rekomendacijas bei pasiūlymus.

Komentuoti su „Facebook “

13 Comments

 1. Regina Regina 8 spalio, 2010

  3 sakinyje klaida. Parašyta – neturi dienyno kabinete – o turi būti – kompiuterio 🙂

 2. Regina Regina 8 spalio, 2010

  Ko bijoti elektroninio dienyno? Mes turime abu variantus jau 3ar net 4 metus. Tik mokytojui blogiau, jei neturi dienyno kabinete. O taip – nieko ypatingo. Šiais metais jau mūsų 3-4 gimn.klasių mokiniai nebeturi pažymių knygelių. Jei daugiau tėvų domėsis 1-2 klasėse, tai ir ten atsisakysime. Tiesą sakant – nerašau pažymių į knygeles (labai blogai darau, o edienyną visada sąžiningai pildau. Uniformos – puikus dalykas. Kai mokyklose įsigalėjo margasis chaosas, mes priėmėme tik švarkus, o per 2 metus vaikščiojo jau uniformuoti. Reikia uniformų vien dėl mokinių rango lygio – nelieka neturtingų ir turtingų. Kad nebūt labai jau nuobodu, tai kas mėnesį turime spalvotą pirmadienį-čia jau mokinių taryba sureguliuoja koks bus (mėlynas, geltonas, raudonas, žirnelių ir kt.). Nebijokit naujovių. Tai mums jau seniena. Net mus saugo vaizdo kameros, kurių gimnazijoje yra 34. Ir nieko. Mokiniai nuo lapkričio 1d.iki balandžio 1d.negali išeiti iš mokyklos. Sunkiausia buvo pirma diena :), o taip durys nerakinamos, tik žino – negalima. Sėkmės. Tik išsirinkite gerą spalvą ir siūkite uniformas (mes tobulinome ir dar papildėme ją megztuku). Žmogus sutvertas prieštarauti. Prieštaraukit, tik turi būti kaip sumanyta 🙂

 3. vika vika 7 spalio, 2010

  nepatinka e-dienynas…

  • A! A! 7 spalio, 2010

   Daug kam nepatinka… Bet buvo pasakyta, kad ankščiau ar vėliau e-dienynas TURI atsirasti mūsų gimnazijoje….

 4. Studente Studente 5 spalio, 2010

  Kai fainai Jums jau bus uniformos ;D (tik ne e-dienynas);D

 5. Smile Smile 4 spalio, 2010

  Jeigu uniformos TIK švarkai!

 6. ... ... 4 spalio, 2010

  na,kad uniformos bus tai gerai,bet dienyno as tokio nenoriu…

 7. dx dx 4 spalio, 2010

  Super!;) Man patinka si ideja.Gal nebebus tokiu nesamoniu kaip kas geriau apsirenges,o kas prasciau. Ir e-dienynas gerai.Saunu.As uz!;)

 8. Joana Joana 3 spalio, 2010

  Super uniformos! Tik kam tas dienynas?? Uniforma galetu buti melinos tamsiai spalvos svarkelis,languotas sijonelis mergaitems ir kaklaraistis.

 9. ! ! 3 spalio, 2010

  nepatinka…

  • A! A! 3 spalio, 2010

   Gal galima sužinoti kodėl? 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.