Press "Enter" to skip to content

Vyko kroso varžybos policijos taurei laimėti

9–10 klasių vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos gimnazistas Erikas Žandaras

Kaip jau tapo tradicija, kiekvienais metais, spalio mėnesį, policijos pareigūnai, kartu su Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojais organizavo rajono mokyklų moksleivių kroso varžybas policijos taurei laimėti. Spalio 6 d. 13 val. gražus rudeniškas oras ir skaisti saulė į Pasvalio Smegduobių parką susirinko 5-12 klasių moksleivius iš Pasvalio Petro Vileišio, Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijų, Saločių Antano Poškos, Pumpėnų vidurinių mokyklų, Svalios, Lėvens, Ustukių, Pajiešmenių pagrindinių mokyklų.

Šiais metais varžybose dalyvavo net 28 merginos iš 7-8 klasių. Į šį renginį buvo įtraukti ir 8 policiją dominantys moksleiviai. 5–6 klasių mergaitės bėgo 300 metrų, 7–12 klasių mergaitės ir 5–6 klasių berniukai turėjo įveikti 500 metrų, o 7–12 klasių vaikinai – 1000 metrų distancijas.

5–6 klasių mergaičių grupėje greičiausia ir pirmą vietą iškovojo Svalios pagrindinės mokyklos moksleivė Simona Daraškevičiūtė, antrą vietą iškovojo Pumpėnų vidurinės mokyklos moksleivė Lukrecija Plesnevičiūtė, trečią –Lėvens pagrindinės mokyklos moksleivė Greta Čirvinskaitė ir Svalios pagrindinės mokyklos moksleivė Monika Veckaitė.

5–6 klasių berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Svalios pagrindinės mokyklos mokinys Valentinas Rimkus, antrą – Lėvens pagrindinės mokyklos mokinys Tomas Valiulis, trečią – Svalios pagrindinės mokyklos mokinys Žygimantas Zalensas.

7–8 klasių mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos gimnazistė Jomantė Eržikevičiūtė, antrą – Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos moksleivė Raimonda Ratkevičiūtė, trečią – Pumpėnų vidurinės mokyklos moksleivė Laura Baronaitė.

7–8 klasių berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Svalios pagrindinės mokyklos moksleivis Arūnas Šlėkta, antrą – Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos moksleivis Darius Butkus, trečią – Pumpėnų vidurinės mokyklos moksleivis Liutauras Martinaitis.

9–10 klasių merginų grupėje pirmą vietą iškovojo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos gimnazistė Neringa Gedaminskaitė, antrą – Lėvens pagrindinės mokyklos moksleivė Eglė Vaitaitytė, trečią – Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos gimnazistė Erika Jasonytė.

9–10 klasių vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos gimnazistas Erikas Žandaras, antrą – Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos gimnazistas Ernestas Kazlauskas, trečią – Lėvens pagrindinės mokyklos moksleivis Ričardas Legys.

11-12 klasių merginų grupėje nenugalimos buvo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos gimnazistės, primą vietą iškovojo Daiva Anilionytė, antrą – Simona Bizimavičiūtė, trečią – Gintarė Kairytė.

I š 11-12 klasių vaikinų dalyvavo tik 4, tad pirmą vietą laimėjo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos gimnazistas Tomas Bizimavičius, antrą – Pumpėnų vidurinės mokyklos moksleivis Mindaugas Mikulėnas, trečią – Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos moksleivis Deividas Linka.

Prizininkai buvo apdovanoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato padėkos raštais, medaliai, pirmųjų vietų nugalėtojai sportinėmis taurėmis.

Policijos komisariato pareigūnai nuoširdžiai dėkoja Pasvalio sporto mokyklos treneriams Eugenijui Suveidžiui, Evaldui Žiliui už suteiktą pagalbą rengiant kroso varžybas, fiksuojant varžybų dalyvių bėgimo laiką.

Šaltinis: Pasvalio PK