Press "Enter" to skip to content

Prevencinė priemonė „Jaunimas“

Nuo lapkričio 15 d. prasidėjo prevencinė priemonė „Jaunimas“, kuri tęsis iki 2011 m. lapkričio 15 d.

Didžioji dalis nepilnamečių ir jaunimo daromų teisėtvarkos pažeidimų yra susijusių su alkoholinių gėrimų vartojimu. Plečiasi geografija nusikalstamų veikų, susijusių su neteisėtu narkotinių ir psichotropinių medžiagų disponavimu tarp nepilnamečių.
Prevencinės priemonės metu policijos pareigūnai organizuos tikslines priemones, skirtas teisės pažeidimams, susijusiems su nepilnamečių girtavimu, jų įtraukimu girtauti, alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių pardavimu nepilnamečiams, bei kitiems teisės pažeidimams, susijusiems su prekyba alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais, nustatyti ir jų prevencijai.
Pareigūnai priemonės metu organizuos susitikimus su nepilnamečiais, jų tėvais, vietos bendruomene priminti dėl atsakomybės už pažeidimus, numatytus Administracinių teisės pažeidimų kodekso 178 str. „Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose” ir 1781 str. „Asmenų iki aštuoniolikos metų alkoholinių gėrimų vartojimas ar jų turėjimas”.
Gyventojų prašome informuoti pareigūnus apie padarytus ar daromus jaunuolių teisės pažeidimus, susijusius su girtavimu ar girto pasirodymu viešose vietose, tabako gaminių pardavimu nepilnamečiams, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimu, realizavimu. Informacija prašome teikti telefonais:. 02, 112, 8 618 13228 arba anoniminio pasitikėjimo tel. 8 451 34 338.
Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.