Press "Enter" to skip to content

Žiemiški „malonumai”

Rytinis gruodžio 10d. vykimas į darba kai kuriems žmonėms tapo tikru ekstremaliu nervų ir mašinų išbandymu. Po vakar dienos gausaus sniego ir rytinio stipraus pustymo, kelio ruožas Joniškėlis-Narteikiai tapo lengviau išvažiuojamas tik visureigiams ar traktoriams. Lengvosios mašinos ir net autobusas sunkiai brovėsi per pusnis. Nepabijojusiems rizikuot, teko savo  mašinos kailiu išbandyt pusnų minkštumą ir purumą. Dėl kelių įstrigusių mašinų iš abiejų pusių susidarė mašinų eilės, kurios pajudėjo tik po gerų 20minučių, kelią prabraukus seniūnijos traktoriui. Keli drąsuoliai pabandė ir sėkmingai įstrigusius pusnyse apvažiavo lauko pakraščiu. Likusieji kantriai laukė, kol bus šiek tiek nuvalytas kelias.
Panaši situacija susiklostė ir grįžtant iš darbo namo apie pietus. Ryte pakilęs vėjas ne tik, kad nesumažėjo, bet dar sustiprėjo. Ir vėl tame pačiame kelio ruože įstrigo pora lengvųjų automobilių. Per vėjo nešamą sniegą už keliolikos metrų vos begalėjai ką įžiūrėt. Didelis ačiū balto autobusiuko vairuotojui, kuris ištraukė abi užklimpusias mašinas. Smagu, kad žmonės padeda vieni kitiems nelaimėje. Būkit atsargūs patys ir saugokit kitus.

Darijos Maslenikovienės foto

Komentuoti su „Facebook “

2 Comments

  1. Petriuks Petriuks 12 gruodžio, 2010

    ir dar priekaištas kelininkams,kelyje Pasvalys-Šiauliai po 20 val.vos galima pravažiuoti,sniego valytuvo kelyje nesutiksi,taip pat kelyje „Via Baltica’nenuostabu,kad tiek padaugėjo „fūrų” autoavarijų,kelininkai tiesiog tokių laiku kelių nebevalo,tad kaip kažkam jei reikia,sugrižti namo,kaip medikams privažiuoti?

  2. Petriuks Petriuks 12 gruodžio, 2010

    sunkiai,čia kažkaip su sniegu tvarkomasi,Joniškėlyje nevalytoje autobusų stotelėje šiandien Kauno „Kautros” autobusas vos „nenuskynė” stulpo ir įklimpo sniege

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.