Press "Enter" to skip to content

„Laisvės gynėjai“

Šiais metais visa Lietuva minėjo kruvinųjų sausio įvykių dvidešimtąsias metines. Buvo organizuojami įvairūs koncertai, kenferencijos, susitikimai, taip pat viktorina moksleiviams „Laisvės liepsna“.  Joje dalyvavo ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės– Bitės gimnazijos komanda „Laisvės gynėjai“. Įveikę atrankinius turus mokykloje ir Pasvalio krašto muziejuje, vasario 9 dieną gimnazistai vyko į finalinį viktorinos etapą, kuris vyko Lietuvos Respublikos Seime. Ten reikėjo įveikti sudėtingas užduotis, atsakyti į „suktus“ klausimus ir pristatyti komandą. Deja, šį kartą ant prizininkų pakylos užlipti nepavyko. Tačiau „Laisvės gynėjai“ dėl to pernelyg nesigraužia ir yra patenkinti savo pasirodymu.

Manau, padarėme viską, ką galėjome. Ir nors nelaimėjome, bet vis tiek gerai praleidome laiką, sužinojome daug naujo. Jaučiamės įvertinti- prisistatymo metu dainą „Oi, neverk, Motušėle“ su mumis dainavo ir komisija, o dovanėlių įteikimo metu pasakė, kad Gabrielė Petkevičaitė– Bitė mumis didžiuotųsi.

Norėtume padėkoti mūsų nuostabiausiems mokytojams Virginijai Giedrienei ir Viktorui Stanislovaičiui, kurie mums padėjo pasiruošti, palaikymo komandai, su kuriais visada linksma, ir mokyklos vadovybei, kurie mus rėmė ir palaikė.

„Laisvės gynėjai“

Komentuoti su „Facebook “

One Comment

  1. A! A! 13 vasario, 2011

    Šaunuoliai 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.