Press "Enter" to skip to content

Knyga – visų draugas

Gegužės 4 d.kultūros namuose vyko Vaikų Knygos šventė,skirta Nacionalinei bibliotekų savaitei,kuri vyksta kasmet balandžio 26 – gegužės 4 dienomis.Šiemet ji jau vienuoliktoji iš eilės.
Šių metų savaitės šūkis – ,,Skaityk bibliotekoje,,. Tai reiškia,kad kiekvienas gali būti skaitytoju,rinktis,kas mieliausia,įdomiausia,nemokamai,gauti įvairius patarimus,atsakymus,dalyvauti bibliotekos renginiuose ir t.t.
Ir sugužėjo vaikučiai – visi Joniškėlio gimnazijos pradinių klasių mokinukai su klasių vadovais. Atėjo ir ikimokyklinio amžiaus vaikučiai.Salė pilnutėlė!
Šventės pradžią paskelbė bibliotekos vedėja R.Namikienė.Pasveikino susirinkusius į šventę,palinkėjo geros nuotaikos ir pacitavo
didžiojo rašytojo J.Marcinkevičiaus žodžius apie knygą.Jie tarsi paminklas visiems,kas skaito,rašo ar kitaip su knygutėm bendrauja.Po to apžvelgė skaitomumo ir lankomumo rodiklius,pasidžiaugė daug skaitančiais,aktyviais bibliotekos draugais.Priminė,kad daugiau laiko reiktų skirt skaitymui,o ne kompiuteriniams žaidimams.
Nuo metų pradžios buvo balsuojama ir renkama skaitomiausia knygelė.Susumavus balsus,paaiškėjo,kad KNYGŲ KNYGA šiais metais tapo Knister ,,Ragana Lilė,,.Tai knygų serija,kurios jau yra 21 dalis.Tiems,kas knygelių neskaitė,vedėja trumpai paaiškino,kas gi ta knygos heroje,kuo ji įdomi?Ir perspėjo,kad nereikėtų daryti taip,kaip darė Lilė – gali nutikti netikėčiausių dalykų.
Toliau sekė geriausių,aktyviausių bibliotekos skaitytojų ir bičiulių apdovanojimas atminimo dovanėlėm,su jais kartu nusifotografuota.Bet tuo šventė nesibaigė.Šventinį siurprizą pateikė pradinių klasių vaikų dramos būrelis,padovanodamas spektakliuką ,,Pelių mūšis,,. Vadovė – mokytoja Daiva Norvaišienė. Jaunieji aktoriai vaidino meistriškai,todėl sulaukė gausių plojimų,o organizatorės taip pat įteikė atminimo dovanėles ir pavaišino saldumynais.
Kad šventės akimirkos ilgiau išliktų,visi visi kartu nusifotografavo. Nuotraukos tą patvirtina.
Bibliotekininkė A.Astrauskienė

Komentuoti su „Facebook “

One Comment

  1. Ji* Ji* 7 gegužės, 2011

    kaip miela…
    tokia sena pasijauciau prisiminus kad ir mes kazkada visokias lapytes ir zvirbliukus kulturos namuose vaidindavom:) visada gera prisimint… saunu kad yra tiek daug aktyviu mazyliu:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.