Press "Enter" to skip to content

„Fotošopinis” realizmas

Prancūzų fotografo ir Photoshop guru  Pierre Beteille žvilgsnis į save. Skanaus!

 

Komentuoti su „Facebook “

4 Comments

 1. Rimta Rimta 19 spalio, 2011

  Fui, net apetitą sugadino 🙁

 2. Petrutė Petrutė 18 spalio, 2011

  Labas vakaras visiems Atsipūsk skilties skaitovams 🙂
  O aš kitaip komentuočiau šias prancūzo nuotraukas, – tai visų pirma džiugu, kad savo nuotraukas darko, o ne klasikų nupieštus kūrinius.
  Antra tai, kad čia per daug žiaurių gaminių (nuotraukomis juk nebepavadinsi), vakare jos nebesižiūri …
  Dėl ketvirto gaminio, o kaip titaip perduoti žiūrovui romaną Šleikštulys ? – bet čia jau interpretacijos.
  Džiugu, kad keturių žvaigždučių savininkas yra toks pastabus ir jautrus kitiems (kitoms) komentatorėms, – tiesiog žino jų „skonius” 🙂
  Ir galiausia, – et, tie prancūzai, … juk „tūli” lietuvaičiai labiau suprantami 🙂

  • Siurrealistas Siurrealistas 19 spalio, 2011

   Puikus Jūsų kontrsmūgis su tuo „La nausée“, gerb. Petrute! Pasiduodu, kaip vakar vienoje TV sakė toks Užkalnis nepakartojamajai Kybartienei!
   Ale vis tik: kaip turėtų atrodyti fotografija, jei tas fotošopo guru būtų skaitęs ne Sartrą, o, tarkim, žinomąjį Salvadoro Dali Traktatą apie bezdėjimą? (aiškumo sumetimais pacituosiu vieną sakinį, tiksliau fiziologinio reiškinio definiciją: „Pirdesys yra organizme pučiančių vėjų išsiveržimas pro šiknos skylę“*).
   *estetų ir estečių prašau šių žodžių nekomentuoti, nemandagiu, neišauklėtu etc. manęs nevadinti, kadangi tai ne mano, o didžiojo Salvadoro Felipo Žasinto Dali Domeneko apmąstymai…
   Beje, susidomėjusiems ir susidomėjusioms rekomenduočiau šį puikų S. Dali veikalą perskaityti: jame atskleidžiama pirdalų prigimtis bei jie klasifikuojami pagal įvairiausius požymius ir kriterijus… Skaitant taip reljefingai vaizduotėj iškyla aprašomasis objektas, kad nejučia pamanai: kaip būtų puiku, jei koks galvotas vyras (tarkim, jau minėtas Užkalnis) kažką panašaus parašytų apie taip vadinamus lietuviškus politikus.
   Nežinau, kaip Jūs, tačiau aš randu daug bendrybių…

 3. Siurrealistas Siurrealistas 18 spalio, 2011

  Įdomu, įdomu… Ne visur estetiška, ale vis tiek įdomu!
  P a t i k o 11 – a: herojus panašus į Valinską, nors šis gyrėsi esąs 1/3, o čia reikia rinktis 1/6… (vis tiek kiaušingalvių…).
  N e p a t i k o 4 – a: nemėgsti ar nesupranti egzistencialisto Sartro – nors viešai nevemk… (gimnazistams ir jaunimui „tipo“ Vėjas primenu, kad seniai seniai Sartras, lydimas Mieželaičio ir be perstojo fotografuojamas Sutkaus, lankėsi Lietuvoje, Kuršių nerijoje… čia tarp kitko).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.