Press "Enter" to skip to content

Tavo žvilgsnis-2011

Kiekvienais metais mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja respublikiniame vertimų ir iliustracijų konkurse ,,Tavo žvilgsnis‘‘.  Mokinai turi galimybę išbandyti savo jėgas, verčiant tekstus iš užsienio kalbų į lietuvių kalbą arba juos iliustruojant. Šių metų rezultatai ypač pradžiugino. 11 mokinių tapo nugalėtojais, o Palmos Sketerytės ir Aušros Maldarytės iliustracijos pateko į šių metų ,,Tavo žvilgsnis-2011‘‘ leidinį. Dauguma dalyvių mokyklos administracijos dėka turėjo galimybę dalyvauti Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektų ,,Tavo žvilgsnis‘‘ 2011 ir ,,Kalbų kengūra-2011‘‘baigiamąjame renginyje, kuris vyko Vilniuje, SIEMENS ARENOJE. Nugalėtojai ir dalyviai gavo diplomus, padėkas ir šių metų projekto leidinį, kuriame yra ir mūsų mokinių darbai. Svarbiausia grįžome su gera nuotaika ir noru lapkričio mėnesį registruotis ir dalyvauti šiame konkurse kitiems metams.

Respublikinio vertimų ir iliustracijų konkurso ,,Tavo žvilgsnis‘‘ 2011m  rezultatai

Dailininkai-nugalėtojai

AUŠRA MALDARYTĖ

PALMA SKETERYTĖ

DANGUOLĖ GASINSKAITĖ

VILIJA PARIMSKYTĖ

Mokytoja L.Razmienė

Vertėjai – nugalėtojai

ENRIKA BUDRYTĖ rusų kalbos programa, mokytoja A.Banienė
EVELINA PLAČIUKAITĖ rusų kalbos programa, mokytoja E.Cibulskienė
VILIJA PARIMSKYTĖ rusų kalbos programa, mokytoja E.Cibulskienė
AURELIJA PETRAUSKAITĖ prancūzų kalbos programa, mokytoja S.Liukpetrienė
JŪRATĖ MOSTEIKAITĖ prancūzų kalbos programa, mokytoja S.Liukpetrienė
MIGLĖ PUČETAITĖ anglų kalbos programa, mokytoja R.Garbštienė
ZITA PAKŠTAITYTĖ anglų kalbos programa, mokytoja R.Garbštienė

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir užsienio kalbų, dailės mokytojams už parodytą iniciatyvą ir pasiekimus. Sėkmės konkurse 2012!

                                                                         Užsienio kalbų metodikos grupės pirmininkė E.Cibulskienė

Danguolė Gasinskaitė
Aušra Maldarytė
Palma Sketerytė

 

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.