Press "Enter" to skip to content

Cirkašimtis

Abiturientų kalendorius negailestingai skaičiuoja laiką. Iki vaikystės pabaigos lieka tik 100 dienų. Ta proga gimnazijos III-iokai surengė ko gero įspūdingiausią pastarojo dešimtmečio šimtadienį kodiniu pavadinimu „Cirkašimtis“. Jūsų dėmesiui – A. Jonušausko foto reportažas.

[scrollGallery id=54]

Nuotraukas taip pat galite peržiūrėti GALERIJOJE.

Komentuoti su „Facebook “

26 Comments

 1. Toma Toma 5 kovo, 2012

  Aš jau sakiau,nemanau,kad verta ginčytis su jumis,PONE. Ačiū už trumpą lietuvių pamokėlę.

  • PONAS – TOMAI PONAS – TOMAI 6 kovo, 2012

   Ginčyjantis neužtenka rasti gerų argumentų, reikia, kad oponentai juos suprastų…
   Šiuo atveju – tai beviltiška!

 2. Atsakau gerb. Tomai, Atsakau gerb. Tomai, 5 kovo, 2012

  p a p u n k č i u i , nes oponentei nėra lengva suprasti kelių sakinių teksto visumos.
  1. 3-ą (trečią!) kartą kartoju, kad šimtadienis patiko (žr. „šimtadienio, regis, gražaus ir įsimintino būta“).
  2. „Ne į temą, ale todėl, kad b u v u s i šauni moksleivė Giedrytė savo komentarą atsiuntė, tad ir prisiminiau“ (žr. „diskusijos“ pradžią; gerb. Viktorijos komentarą perskaičiau Veidaknygėj; ir toliau laikausi nuomonės, kad tokie vaikai – kiekvienos mokyklos pasididžiavimas!).
  3. Aš irgi labai džiaugiuosi muzikuojančiais ir šokančiais, juolab, kad tos salės („Aktų“?) scenoje ir pačiam teko ne vieną dešimtį kartų pasirodyti… (tik nereikia vis kartoti: „kiek darbo įdėta“ etc., nes lemia rezultatas!.. beje, ekskavatoriukas duobę iškasa per 2 minutes, o Joniškėlio šaligatvių klojėjams su lopetomis tam prireiktų poros savaičių; pavyzdys „ne į temą“, ale…).
  4. Jei pastebėjote, gerb. Toma, visada kreipiuosi daugiskaitos pirmuoju asmeniu. To linkėčiau ir Jums. Beje, kreipinys „ponas“ yra grubi kalbos klaida: sakoma „pone“…
  5. Viliuosi, kad bent p.4 bus Jums suprantamas!
  Pagarbiai, žmogutis su beverte nuomone.
  P. S. Pasmalsausiu: ar, p.Toma, perskaitėte Delfyje „Tuštybės apogėjus pasiektas?“. „Ne į temą“, bet naudinga! Net Jums…

  • Vėjas Vėjas 5 kovo, 2012

   Sveiki, „mėlynieji kvadratėliai”.
   Suprantu, kad Jūsų žinutė skirta ne man, bet pirštai patys tiesiasi link klaviatūros, kad galėtų ką nors pakeverzoti.
   Perskaičiau Jūsų rekomenduotą straipsnį. Nežinau, gal nebemoku matyti „mažuose dalykuose”, bet neradau ten nieko ypatingo, nieko naujo, ko dar nebūčiau girdėjusi keliasdešimt kartų. Žinoma, šaunu, kad jauni žmonės rašo, ir rašo sklandžiai, įdomiai. Bet aš pasigedau naujo požiūrio arba bent naujų argumentų kalbant šia tema.
   Aš nesu publicistė, rašytoja. Aš nesu kūrėja. Ir geriau neparašysiu. Aš esu „vartotoja”, todėl mano nuomonė gali būti subjektyvi ir „neteisinga”. Prašau, nepulkite manęs už tai. Tiesiog pasakykite, ką Jūs radote tame straipsnyje? Ką aš pražiūrėjau?
   Beje, „negražu” taip elgtis- įžeidinėti vieniems kitus virtualioje erdvėje, kai esame pasislėpę (realybėje tai taip pat netinka, bet tada bent žinai su kuo kalbiesi).
   „Kur du lietuviai- Ten peilis prie gerklės”?

   • Pasatas Pasatas 6 kovo, 2012

    Sveika, Vėjau,
    klupdamas puolu Jums atsakyti: tame straipsnyje, kaip ir Jūs, neradau „nieko ypatingo, nieko naujo“. Skirtumas gal tik tas, kad Jūs „girdėjote keliasdešimt kartų, aš – kelis šimtus.
    Tačiau visada velniškai malonu sutikti bendramintį(-ę), o tos mergaitės straipsniukas taip surezonavo mano surambėjusioje dūšioje, kad nesusilaikiau ir parekomendavau panelei Tomai, kuri, regis, irgi nėra nusenusi… Žiūrėkit: vien Veidaknygėje tokių „rekomenduotojų“ – per kapą! (kapa, jei ką – yra 60). Gimė net „kontra“ diskusija (žr. ten pat „Blond_girl“ išvedžiojimus, sulaukusius šimtų komentarų!). Ot, pagalvojau, jei čia užvirtų panašios diskusijos, ot, Vėjau, mudu pasiginčytume, aniaa?..
    Dėl „gražu – negražu“: jei pastebėjote – niekada nepradedu pirmas.
    P. S. Jūsų paskutinis sakinys, – akurat mano vienos klasiokės užrašas prieš daugelį metų naujametiniame atviruke… Net susigraudinau. Šiandien neprasčiau skamba: du lietuviai – trys partijos…

 3. Pritariu Pritariu 28 vasario, 2012

  Tikrai šaunuoliai vienuoliktokai.:D
  Lenkiu galvą.;)
  Aš girdėjau kiek ten darbo įdėta ir tikrai galiu tik pridurti PAVARET;)

  čia tau ViKuTe

 4. Yra nuomonė Yra nuomonė 28 vasario, 2012

  Reikia džiaugtis ir didžiuotis tokiomis kaip pernykštė abiturientė Giedrytė, o ne tomis, kurios mikrofoną iki glandų įsikišusios, „dainininkes“ vaidina… Arba su apatinėmis drapanėlėmis Mikoliškio broilerių spalvos kojytėmis podiumu pražirglioja… (ne į temą čia, ale todėl, kad buvusi šauni moksleivė Giedrytė savo komentarą atsiuntė, tad ir prisiminiau…).
  P. S. Šimtadienio, regis, gražaus ir įsimintino būta… Tik direktorius turėtų pramokti vaizdžiau prakalbas rėžti! O tai nuskambėjo kaip daraktoriaus skaičiavimo pamoka…

  • III III 29 vasario, 2012

   Pavydinčių visada buvo ir bus,todėl nieko keisto:) Kai surengsit geresnį šimtadienį su geresniais pasirodymais,tada galesi girtis:)O jeigu norėjai ikast ir sugadint nuotaiką,tai turiu pranešt liūdną žinią – nepavyko:)

   • Toma Toma 29 vasario, 2012

    Papraščiausiai žmogus pavydi,kad negali padaryt to,ką gali kitas. Labai gaila tokių žmonių.Užsiimk pats ir sugebėsi viską,nesedėk prie kompo čia reikšdamas savo bevertę nuomonę..Sėkmės tau gyvenime „Yra Nuomonė”. Taip,jei pastebėjai,tai ironija.:)

    • Jei, gerb.Toma, dar gebate atsiminti keletą perskaitytų eilučių, tai ten buvo pasakyta, kad „šimtadienio, regis, gražaus ir įsimintino būta“. Niekas net nesiruošė kvestionuoti nuomonės apie Jūsų abiturientišką šventę.
     Šiaip jau, apie žmones esu įpratintas spręsti iš to, kaip jie supranta humorą (neaplenkiant ir ironijos…). Dėl pavydo jausmo turėčiau Jus nuvilti: paskutinį kartą su juo mačiausi prieš kelis dešimtmečius!
     Ir pabaigai: paskaitykit Delfyje vakarykštes g i m n a z i s t ė s Evelinos Talandytės mintis „Tuštybės apogėjus pasiektas?..“ Gal pajėgsite susivokti apie ką galvojau, minėdamas „apatines drapanėles“… Už palinkėjimą – ačiū. Be ironijos!
     P. S. Patikėkit: smagiau gyventi, kai sužinai, jog dar yra tokių merginų, kaip Giedrytė ar Talandytė…
     P. P. S. Baltai pavydžiu tokių gimnazisčių tėveliams!!

     • Toma Toma 4 kovo, 2012

      Aš visiškai nesuprantu kodėl jūs kišat čia tą Giedrytę? Visiškai ne į temą..Gerai,buvo tokia mokinė,mokėsi Joniškėlyje,sugebėjo daug dalykų.Dabar mokosi kiti mokiniai,rodo savo talentus,stengiasi atsiskleisti ir parodyt save. Nelabai noriu ginčytis,nemanau,kad verta.O aš labai džiaugiuosi už tuos mokinius,kurie surengė tokią šventę dvyliktokams ir jų auklėtojams,taip pat smagų pasirodymą svečiams. Daug nuomonių,bet jums,ponas,kai net nematet pasirodymo gyvai,nežinot kiek darbo ir laiko į tai idėta,geriau patylėkit.

  • Viktorija Viktorija 3 kovo, 2012

   Labai aciu, kad mane taip isgyrete, dziugu, kai tavo darbas nors ir po kiek laiko vis dar lieka paminetas, nors nemanau, kad esu verta tokiu liaupsiu :)) Visgi, turiu papriestarauti, moksleiviai tikrai tobuleja, juda i prieki, dziaugiuosi, kad pasieke vyresnes klases mokiniai isdraseja, dalinasi savo idejomis ir bando jas ivykdyti :)simtadienis visada buna chaotiskas, bet gera patirtis, nes reikia susitvarkyt su neplanuotom situacijom ta pacia akimirka 🙂 Taigi, tikiuos kad busimo laidos pasimokys is praeitu ir ines dar daugiau naujoviu i mokyklos gyvenima ;))

 5. Tuce Tuce 27 vasario, 2012

  O tai kaip balius po šimtadienio?

 6. Viktoras Viktoras Post author | 26 vasario, 2012

  Manau, kad šimtadienis iš ties buvo neeilinis (su tuo sutiko visi dalyvavę mokytojai. Tai nebuvo „haltūra” sukalta per vieną vakarą. Programa buvo vientisa, apgalvota, be „pakibimų” ir labai linksma. Labai vykusiai pasirinkta tema. Cirkas ir yra „balaganas”, tik turintis pakankamai griežtas (iš šalies ne visada matomas) taisykles. Vienuoliktokai (trečiokai) sugebėjot nustebinti ir už tai pagarba jums. Kažkam iš komentatorių užkliuvo užduotys… Bet juk tai žanro klasika! Taip yra, buvo ir bus visada. Juk tai – šimtadienis!
  P.S. Pasigedau tradicinio auklėtojų nešiojimo ant rankų 🙂

  • Dzukels Dzukels 27 vasario, 2012

   Manyciau nesupyksit kad nebuvo nesiojimo 😀

 7. Indre Indre 26 vasario, 2012

  Taip,pritariu Mantui… sakykit jus ka norit mum nei silta nei salta, mum buvo gerai o kiti neidomus,,, svarbu mes parodem ka galim ir mums viskas patiko :P:D

 8. Dzukels Dzukels 26 vasario, 2012

  Krc taip.Pavydi arba tas kas turi ant musu klasiu dauk blogo arba taip,kad nieko geriau nepadarytu.O man (jauciu ir visiems kitiems tiek 11a tiek 11b) jusu priesiskos nuomones visiskai neidomios :). Ir nera ten del kazkokiu pavydninku nervints.Pasakysiu tiek kad žiaurei linksma buvo :))

 9. III III 26 vasario, 2012

  Dvyliktokai patenkinti,tai svarbiausia:)

 10. III III 26 vasario, 2012

  Galiu pasakyti, tiem kas pavydi, kad taip nesugeba ir nepatiko… tie kas norejo pasilinksminti labai pasilinksmino ir buvo viskas ok. kiek girdejom komentaru 100% visi patenkiti 😛 mes taip pat. !

 11. Rita Rita 26 vasario, 2012

  Suklydau, nes komentare turėjo skambėti taip:
  o tikrame cirke ar viskas tobula?

 12. Rita Rita 26 vasario, 2012

  O tikrame cirke ar viskas privaloma?

 13. Oj ne... Oj ne... 25 vasario, 2012

  Nuotraukuose gal ir atrodo linksmai, bet realiai tai nieko gero 😀 Uzduotys neidomios, su sales puosimu ryskiai persistengta, „vedojos” rysliai sneket nemoka, gavos balaganas kazkoks 😀

  • Oj taip... Oj taip... 25 vasario, 2012

   Kiek žmonių tiek nuomonių 😉
   Bet tas ‘balaganas’ daugeliui patiko .

  • mhm mhm 26 vasario, 2012

   padaryk geresni ir tada kritikuok 🙂

 14. Akvilė Akvilė 25 vasario, 2012

  Labai linksma svente matosi buvo…:)) pavydziu 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.