Press "Enter" to skip to content

Jaunųjų dailininkų olimpiada 2012

Šių metų jaunųjų dailininkų olimpiados  kūrybinė tema buvo „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki …“. Temą pasiūlė kaimynai panevėžiečiai, šiemet organizuosiantys respublikinę dailės olimpiadą. Mokiniai galėjo daryti darbus iš natūros ar atlikti laisvas kūrybines užduotis sparnų tema, buvo galimos kompozicijos panaudojant sparno motyvą kaip techninį elementą, su sparnuotais gyvūnais, fantastiniais sutvėrimais ir mechanizmais.

Vasario pradžioje mūsų gimnazijoje vyko mokyklinis jaunųjų dailininkų olimpiados etapas, kuriame dalyvavo 11 gimnazistų. Jaunieji dailininkai rinkosi piešimo bei tapybos technikas. Į rajoninę olimpiadą pateko švelniai ir poetiškai nutapytas III kl. mokinės Kristinos Mosteikaitės tapybos darbas ,,Pegasas“ bei ekspresyvus II kl. mokinės Gabrielės Gavutytės piešinys ,,Į šviesą“.

Rajoninėje olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos, iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos, iš Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos bei iš Pumpėnų vidurinės mokyklos. Vertinimo komisijai buvo pateikti tapybos, grafikos, karpinių ir piešinio technikomis atlikti darbai. Visi kūrinėliai buvo įspūdingi ir gražūs. Į respublikinį etapą  atrinktas  Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos mokinės Dovilės Pelegrimaitės keturių dalių karpinių ciklas ,,Gyvenimo sparnai“. Dovilę olimpiadai ruošė mokytojas Balys Tuskėnas.

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos dailės mokytoja Laisvutė Razmienė

Danguolė Gasinskaitė
Viktorija Tekutytė

 

Simona Petruknaitė
Ramutė Mažeikait
Palma Sketerytė
Monika Katkevičiūtė
Kristina Mosteikaitė
Justinas Jodinskas
Gabrielė Gavutytė
Greta Navickaitė

Komentuoti su „Facebook “

2 Comments

  1. Nušalęs Nušalęs 13 vasario, 2012

    Širdis kaifuoja, kai matai tokius mokytojus ir jų mokytinius! Dūšia – už Joniškėlį, likusiais neuronais – už Tuskėną ir jo vaikus!
    P. S. Pons Baly, graužiu alkūnę, kad teturiu vienintelį Jūsų darbą („Sostas“, aliejus, 1994). Žiūriu, kai saulė vakaruos ir gera daros… Tegyvuoj Rats!

  2. Apsalusi Apsalusi 13 vasario, 2012

    Man asmeniskai graziausias Justino Jodinsko 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.