Press "Enter" to skip to content

O ką jūs darote su panaudotais prezervatyvais?

Australas sėdi kavinėje, geria kavą, valgo bandelę su uogiene. Įeina į
kavinę, kramtydamas gumą, amerikietis turistas, atsisėda prie australo
ir užkalbina:
– Ar jūs, australai, suvalgote visą riekelę duonos?
– Žinoma, atsako australas.
Amerikietis, šypsodamasis išpučia gumos burbulą ir sako:
– Mes tai ne. Amerikoje valgome tiktai minkštą duonos dalį, o plutas
surenkame, siunčiame į fabriką, ten sumala, iš jų daro bandeles,
kurias eksportuojame į Australiją. O gal valgote uogienę su duona?
– Taip, pykteli australas.
– O mes ne. Valgome tiktai šviežius vaisius. Sėklas, žievę bei kitas
liekanas surenkame, siunčiame i fabriką, ten sumala, iš jų daro
uogienę, kurią eksportuojame į Australiją.
Tada australas paklausia amerikiečio:
– O jūs užsiimate seksu Amerikoje?
Amerikietis nusišypso:
– Žinoma, kad taip.
Australas prisiartina prie turisto ir tyliai klausia:
– O ką jūs darote su panaudotais prezervatyvais?
– Išmetame, – atsako amerikietis.
Tada australas šypteli:
– Mes tai ne. Australijoje surenkame visus sunaudotus, siunčiame i
fabriką, ten sumala ir iš jų daro kramtomą gumą, kurią eksportuojame į
Ameriką.

Komentuoti su „Facebook “

10 Comments

 1. Protestuojanti Protestuojanti 9 gegužės, 2012

  Panele Hevėja,
  Aš labai abejoju ar Jūs kaimynams demonstruojate savo „šeimyninius“ (medžiaga ir forma nesvarbu: trikotažiniai ar kartūno su gėlytėmis) ir nesireklamuojate, kokio Jums reikia prezervatyvo.
  Kai dėl Italijos, tai nemačiau iškabintų „šeimyninių“ nei ant Koliziejaus, nei ant Kapitolijaus kalvos, nei ant forumų, o tuo labiau Vatikano muziejuje. Tiesa, Paryžiuje gatvėse mačiau pardavinėjant, bet jie buvo neskalbti ir neužskalbti.
  Aplamai, tai dingstu iš nevykėlio žokėjaus ir neproporcingo žirgo akiračio, nors vaikystėje labai mėgau šuoliuoti ant „žirgo“ (darbinio) ypač prieš vėją.
  Pagarbiai Protestuojanti
  Čiau

  • Protestuojanti Protestuojanti 9 gegužės, 2012

   Atsiprašau dėl klaidų. Nepatikrinau. Turi būti: Tiesa, Paryžiuje gatvėse mačiau pardavinėjant, bet jie buvo nauji (nenaudoti).

   • Hevėja Hevėja 10 gegužės, 2012

    Nieko baisaus: klysti – žmogiška!
    Dėl marginto kartūno(su gėlytėm ir su žirneliais…): pone karaliau, ar Jūs tikrai nematėt Italijos miestų s i a u r ų gatvelių su džiūstančiais skalbiniais? Išsiaiškinau net džiaustymo virvutės įtaisymą – panašu į vėliavos iškėlimo mechanizmą, tik horizontaliai viskas surėdyta…
    Beje, man labiau tinka 10 siaurų gatvelių, nei vienas Koliziejus…

 2. Nesuprantanti Nesuprantanti 4 gegužės, 2012

  Anekdotas super, bet paveiksliuką tai reikėjo kitokį rasti,nors kiek panašų į anekdotą.

  • Viktorai, ar supranti, ką padaro tiems, kurie pasakoja s e n u s anekdotus?.. Jaunas esi, pasitaisysi…
   Apie Tamstos ne visai korektišką paklausimą:
   Nugi, skonio reikalas: daiktas – tai mano asmeninis, ką noriu – tą ir darau! Sykiais – klozetan su colega nuleidžiu, sykiais – į skylę būdelės su širduke… Teko net vietoj stabilizatoriaus popieriniu lėktuvėliu iš 20 aukšto paleisti… Pažįstamas bėdavojosi, kad su surinktais pamūšy per „Darom…“ ir vos tilpusiais į maišelį nuo „Dormeo“ paduškos daug klapato turėjo… Tai – rimta gamtosauginė problema(!), net nežinau, kur žiūri „žalieji“ (žr. Power, Robert The black plastic bag of qualitative research), nebekalbant apie konservatoriškos pakraipos kovotojus už tvarką ir gėrį ant Lietuvos! Beje, ta tema ir tikrieji Rymo katalikai gali rasti įdomios medžiagos Vatikano oficioze…
   O štai nepanaudoti– tinka daug kur: pabūklų vamzdžių apsaugai nuo purvo, dulkių ir drėgmės, kaip įv. paskirties talpyklos, pradedant narkotinių medžiagų transportavimui ir baigiant etilo spirito nelegaliam įnešimui į „zoną“; guminis žiedas puikiai tinka vietoj nutrūkusio kasetinio magnetofono ar plejerio varančiojo dirželio… Ir t.t, ir pan. Išradingumui – kai bėda prispaudžia – ribų nėr! P. S. Gaila to įstrigusio žemėsna žinduolio! Ne dvikojo, o TIK keturkojo…
   P.P.S. Pažįnojau Joniškėlio gydytoją, kuris iš 150 prezervatyvų, pasigamino tais laikais retą „buterbrodinę“ stalo teniso raketę… Tiesa, anie buvo nenaudoti…

  • Abejojanti Abejojanti 6 gegužės, 2012

   Paveiksliukas kaip paveiksliukas. Sakyčiau nelabai vykusi kompiuterinė grafika. Net išsikėliau į darbalaukį, pabandžiau pasukti 90 laipsniu kampu. Deja, aiškiau nepasidarė.

  • Pašalinė Pašalinė 7 gegužės, 2012

   Miela Nesuprantanti,
   Esu sukaupusi ganėtinai nemažą kiekį įvairiausių paveikslėlių. Mintyse perkračiau, kokį paveikslėlį aš būčiau įdėjusi vietoje nevykėlio žokėjaus. Taip ir neradau. Kadangi mano fantazija nėra išvystyta, todėl labai įdomu, kokį Jūs būtumėte parinkusi.
   Miela Suprantanti (H. L. – D),
   Iš kur pas Jus tokios išsamios žinios apie prezervatyvus? Bene apsiginėte disertaciją šia tema ar šiaip pas Jus yra labai didelis patirties bagažas? Trūksta tik jais naudojimosi instrukcijos. (Oi, būkit geras, tik nesugalvokit ją paskelbti).

   • Hevėja Lateksaitė Hevėja Lateksaitė 7 gegužės, 2012

    Oi, nemiela man ši tema: lyg kokie užrašai miestelio viešajame WC… Arba „grafiti“ rodomuoju…
    Į klausimus atsakau:
    1. Natiurmortas su vaisiais ir daržovėmis! Tarkim, bananai, baklažanai, agurkai ir t. t. Viskas – dailioje kaulų porceliano vazoje a la Jiesia!(okupacinio periodo). Pageidautina – dviem aukštais! Šalia – apvarvėjusi stearino žvakė, kelios plutelės juodos duonytės ir suglamžyti pokeliai nuo aptariamų „devaisų“ ir „Camel“… /Aliejus, drobė, autorius nežinomas/.
    2. Dėl tų „išsamių“… Žynoce, turiu byškį Mr. Marpl genų, todėl siūlau pagalvoti pačiai, pasinaudojant pridedamu „raktu“: hevėja – lateksas – nat. kaučiukas – durex’as… Nereikia nei kandidatinių, nei daktarinių – elementarus org. chemijos kursas (tik ne „tautinės“ chemijos „tautinėje“ gimnazijoje…).
    Instrukcijos būna ( nors ne visada, pareina nuo gamintojo; net paveiksluotų pasitaiko!). Skaitykit parašytą tekstą! Pagarbiai – Hevėja Lateksaitė – Durex

    • Pašalinė Pašalinė 7 gegužės, 2012

     Ačiū už išsamų paaiškinimą. Aiškiau net nebūna. Jūs teisus kaip visada – tema ne iš maloniųjų. Man daugiau primena apatinių rūbų iškabinimą viešoje vietoje, todėl man tas klausimas ir išsprūdo. Atsiprašau.
     Gero vakaro!

     • Hevėja Hevėja 8 gegužės, 2012

      Dėl drapanėlių viešoje vietoje: stebinat!.. Negi niekad nebuvote Italijoje? Iškabina ten viską: ir 0 dydį, ir 6-ą… Saulėtomis dienomis kolekcija gausesnė būna, nei visas latviškas laumas, kauniškių šiaučiūnaites ar utenas trikotažus daiktan sudėjus… Ir nieko čia blogo!
      Netikit – žiūrėkit ankstyvąjį Felinį!
      Neorealizmą, tskant, kino klasiką…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.