Press "Enter" to skip to content

Gydytojai N. Janulaitienei – 75. Padėkite pasakyti AČIŪ.

Šiandien, birželio 4 d., ilgametei Joniškėlio poliklinikos pediatrei Nijolei Janulaitienei sukanka 75 metai. Aš ilgai ieškojau žodžių, kuriais būtų galima padėkoti gydytojai, bet net ir man būdinga gražbylystė nepagelbėjo. Aš nežinau, kaip nebanaliai reikia kreiptis į  mediką, kuris gydė mane ir  mano vaikus. Neradau frazės, kuri apbūdintų jausmus žmogui, penkiasdešimt metų atidavusiam mūsų krašto vaikams. Abejoju, ar yra sentencija, kurią galima pritaikyti moteriai, ant kurios rankų užaugo šimtai ir tūkstančiai vietos žmonių.

Savo, šeimos, pažįstamu, bendruomenės vardu tariu Ačiū. Ačiū už pasirinktą kelią, už atsidavimą, nuoširdumą ir žmogiškumą. Ačiū, kad nesusiviliojote didmiesčių spindesniu ir pusę amžiaus beatodairiškai dalinote save mūsų žmonėms. Gyventi šalia Jūsų, pažinti Jus – garbė ir privilegija.

Mieli Joniškėlio miesto svetainės skaitytojai, kviečiu visus  padėkoti žmogui, kurio rankos bent kartą gyvenime lietė daugelį iš jūsų.

Komentuoti su „Facebook “

5 Comments

 1. petras petras 30 liepos, 2012

  Ačiu miela gydytoja už švelnias rankas,mielą šypseną,raminamus žodžius man augant ir mano vaikams.Linkiu Jums geros sveikatos ir nuotaikos ir ilgų gyvenimo metų.

 2. I sėrgės, i gydiots I sėrgės, i gydiots 4 birželio, 2012

  Gerbiama Daktare,
  manau, jog tortadienio šventė, kad ir labai garbingo jubiliejaus proga būtų švenčiama, turi būti linksma! Ir Jums pačiai, ir šimtams, o gal tūkstančiams Jūsų pagydytų mažųjų pacientų!
  Gerai pamenu, kada į Joniškėlį iš Kauno, po mokslų KMI baigimo, atvyko jaunų daktariukų šeima. Nepabūgo, nepabėgo, įleido šaknis, poros vaikučių susilaukė ir, žėk, net vietinę kalbą išmoko (teisybės dėlei, su baisiu kaunietišku akcentu!).
  Buvau vienas pirmųjų Jūsų, gerb. Daktare, pacientų. Ne, nesirgau tada nei vėjaraupiais, nei „kiaulyte“, paprasčiausiai prireikė sveikatos „formos“ kažkokiems moksleiviškiems sportams. Jūs tada taip maloniai pabendravote, taip greit tą „formalumą“ išrašėte, kad iki šiandien gerai atmenu Jūsų akių skleistą šilumą!
  Nepamiršau ir vienos joniškėlietės mamytės pasakytų malonios nuostabos žodžių apie Jūsų vyrą, kada jis sėkmingai pašalino trūkusį apendiksą jos sūnui: „Ale toks da piema, o tėp gerė gyda!!“ (mat, tada Jūsų vyras labai jaunatviškai atrodė, net žandais raustelėjusiais buvo…).
  Ką gi: metai kaip tas Mažupės ar Mūšos vanduo nesustabdomai bėga… Jubiliejus! Tad sveikatos, 100 – o metų sulaukti vyro, biržiečių ir panevėžiečių artimųjų apsuptyje! Nuoširdžiausi sveikinimai!
  P. S. O Lietuva – tokia mažytė. Greit mes čia visi būsim jei ne giminės, tai pažįstami – tikrai. Man net keistai įdomu, kad Jūsų sūnus, tęsiantis šeimos tradicijas, su kai kuriais mano šeiminykščiais retsykiais net apie dvivamzdžius „pabazarina“…

 3. pacientė pacientė 4 birželio, 2012

  Daug metu mane gydėte padėjote išgyti neprasydama niekada atlygio.Labai gerbiu jus ir didžiuojuosi, kad esate Joniškėlio vaikų daktarė.Didžiausios sveikatos ir ilgų metų gyvenimo.Didelė padėka ir daug ačiū už jūsų gerumą.

 4. Buvusi Pacientė Buvusi Pacientė 4 birželio, 2012

  Gerb. Daktare, Jūsų šilumos man taip pat dar teko patirti prieš išeinant į gyvenimą. Kai po daugelio metų Jus pamačiau gan liūdnomis aplinkybėmis Jūsų tėvų namuose Kaune, man ir tada atrodė, kad skleidžiate šilumą. Tad tariu Jums AČIŪ ir sveikinu žodžiais:
  Yra kuo pasidžiaugti,
  Kai šitiek pragyventa,
  Kai degta ir liepsnota,
  Gyventa – nerusenta…
  Darbų kiek padaryta,
  Gerų minčių pasėta,
  Jėgų kiek išdalinta,
  Širdies nepagailėta…
  Vis dekit, nenurimkit,
  Aplinkui skleiskit šviesą,
  Ir visuomet atminkit –
  Širdis jauna – telieka.
  Šviesių dienų Jums linkiu,
  Ir laimės, ir sveikatos,
  Sėkmės ir didžio džiaugsmo,
  Ilgų, ilgiausių metų.

  Pagarbiai buvusi Pacientė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.