Press "Enter" to skip to content

Parodoje „STUDIJOS 2013“

Vasario 7-9 dienomis Vilniuje LITEXPO parodų centre vyko tarptautinė paroda „Studijos 2013“, kurioje šalia Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų  savo įdomiausias specialybes pristatinėjo ir profesinės mokyklos. Mūsų mokyklos mokiniai  šioje parodoje dalyvavo dvi dienas: vasario 7 dieną būsimieji floristai , vadovaujami profesijos mokytojų F. Janušonienės, R. Gudonienės, L. Jankauskienės, kūrė smulkius floristikos darbelius, domėjosi kitų mokyklų veikla. Sekačią dieną mokiniai pristatė neformalaus švietimo veiklą.  Mados studijos būrelio dalyviai, vadovaujami mokytojos N. Krasauskienės, pademonstravo kolekciją „Įspūdinga“, meninės kūrybos būrelio merginos, vadovaujamos mokytojos F. Janušonienės, parodė kolekciją „Ar mes marionetės?“. Mūsų mokyklos meninę programą nuotaikingai užbaigė mokytojos  A. Motuzienės vadovaujami pramoginių šokių šokėjai.

stud1 stud2 stud3 stud4 (2) stud5

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.