Press "Enter" to skip to content

Pavogė dviratį

V. N., gyvenanti Pasvalio r., Narteikių k., pranešė, kad spalio 2 d. 15.30 val. pastebėjo, jog pavogtas dviratis, kuris buvo paliktas neprirakintas prie daugiabučio namo. Nuostolis – 240 Lt.

Šaltinis: Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariata

Komentuoti su „Facebook “

8 Comments

 1. Benderis Benderis 3 vasario, 2015

  Jeigu ne sakalo, tai tikriausiai katino akys. Kas gali supaisyti, kas tose ministerijose randasi? Gal ne tik kalakutai, bet ir vištos apgyvendintos. Fermos tai sugriautos. Kažkur reikia patalpinti.
  Tveriant „Joniškėlio miesto bendrąjį planą” viskas išguldyta, o koks bus tam skirtų pinigų išguldymas (panaudojimas)?
  Senos dainos – geros dainos:
  https://www.youtube.com/watch?v=7nlSmpV-Zws

 2. Benderis Benderis 2 vasario, 2015

  Pone Pijonijau, rašote, kad Penktadienis su Kruzu išplaukė į Mūšos rėvą ties Skalių aukštikalne ir įstrigo su Jamaikos romo kroviniu. Jūs įsitikinęs, kad ten tikrai yra romas, o ne „kaukolinis“?
  Beje, alkoholis ir rūkalai, tai yra du banginiai, ant kurių laikosi valstybės biudžetas.
  „Vykdant įsipareigojimus Europos Sąjungai, 2015 metų pavasarį brangs alkoholis ir cigaretės – Seimas antradienį pradėjo svarstyti siūlymus didinti akcizus alkoholiui ir rūkalams.
  Planuojama, jog dėl to 20 cigarečių pakelis pabrangs vidutiniškai apie 0,09 euro (31 centu), 17 vienetų cigarų ar cigarilių pakelis – 0,05 euro (17 centų), 0,5 litro alaus – 0,015 euro (5 centais), o etilo alkoholio – 0,059 euro (0,2 lito).“
  Todėl nieko nuostabaus, nei pasienininkas, nei valdžia „nežino“.
  Kad įsitikintumėte ir žinotumėte, kaip gydytis, rekomenduoju: „Apsinuodijimas metilo alkoholiu dažniausiai atsiranda dėl nežinojimo, nes jis bespalvis, bekvapis ir nieko nesiskiriantis skoniu nuo etilo alkoholio. Prarijus10 ml sukeliamas sunkus apsinuodijimas, pasekmė – galimas aklumas, 30 ml dozė neišvengiamai veda prie mirties. Dėl to, kad metanolis gali būti pilstuko dalis, įvyksta masinių mirčių atvejų. Ūminio apsinuodijimo priešnuodis, yra paprastas etilo alkoholis. Esmė ta, kad alkoholio dehidrogenazės (ADH) fermentas greičiau jungiasi su etanoliu. Tokiu būdu metanolis lieka nesuskaldytas, todėl organizmas gauna mažiau nuodingo formaldehido, kuris yra toksinė medžiaga ir sukelia apsinuodijimą.“
  Jeigu pirksite prekybos centre, tai neįsivaizduokite, kad nenusipirksite pilstuko. Toks pat šansas, kaip perkant ir iš „bobutės“. Priminsiu seną, kaip pasaulis anekdotą (?). Kartą vienas vyras nueina į nuolatinį tašką, nusipirkti pilstuko. Bobutės nebuvo, tai atneša anūkėlis butelį gėrimo ir dusto pokelį. Anūkėlis paima pinigus, paduoda butelį ir sako: „Dusto nežinau , kiek močiutė deda, įsidėkite pats“.
  Antras atvejis. Tikras – ne anekdotas. Sodo kaimynas (dabar jo jau nebėra) buvo didelis mėgėjas pagerti. Kaime nusipirkdavo trilitrinį slojiką (stiklainį) gėralo, pats gerdavo ir kitus pavaišindavo. Kartą jam nusipirkus, pamato, gerai žinanti to gėralo technologiją, viena iš kaimo ir jam pasako, kad vietoje mielių bobulka deda savo išmatas. Pažiaukčiojo ir sumąstė. Gaila žmogeliui pinigų, tai susikvietė visus savo „draugelius“ sugirdė jiems, sakydamas, kad jis serga ir negali gerti.

  • Kandidas (varduvininkas) Kandidas (varduvininkas) 2 vasario, 2015

   Įsitikinęs – cukrašvendrių ir karamelės kvapas nosį kutena!
   Pijonijaus kaip ir nėr – guli trise po alijošiaus krūmu ir parpia romo prisisiurbę… Kandidas ašai, kaimynas, atėjau gyvulėlių sužiūrėti ir radau Tamstos gromatą.
   Dėl tabokos brangimo mums dzin, užsiauginam savo; Penktadienis suvis nerūko, Kruzas kaip koks ožys žalią ląpą kramto, o mes su Pijonijum turim didelę c i g a r i l i ų atsargą, užteks dar dviem savivaldybių kadencijom, jei pagal renkamus ponus rokuoti…
   O štai dėl visokių ten CH3OH, C2H5OH, skruzdžių aldehido ar fermentų – gal nebereikia, ką?.. Šį tą esu girdėjęs apie kinietišką paraką, Jamaikos romą ir ūkiško muilo virimą – na, stačiai chemikas esmi! Su tuo metilo spiritu CH3OH net dirbti teko, nebeprisimenu, ką bet tikrai m e t a l i n ė j e rakinamoje šėpoje nemaža šklianka stovėjo su šlifuotu kamščiu ! Net atitinkamų „organų“ oficialų leidimą darbui turėjau, tad prašome neišsigasti ir nepanikuoti! Apie chemiją daugiau nė mur- mur, ar gerai? Dėl dusto (DDT arba suvis mokslingai dichlordifeniltrichlormetilmetano) reikalas kiek rimtesnis: buvo metas, kada į apie Panevėžį gaminamą taip vadinamą „alų“ dėdavo dusto. Dėl macnumo! Tauta taip ir sakydavo: nupirk pas tetą Anelę uzboną dusto! Išradingieji liaudies „chemikai“ pridėdavo visko: ir „mėlynojo akmenėlio“ (vario sulfato), ir žmogaus ekskrementų… Deja, čia ne anekdotai, o realybė, fiksuota to meto teisėsaugininkų protokoluose. Kada kapitalizmo grimasas pradėjau pažinti ne tik iš Markso „Kapitalo“, pakliuvo į rankas spausdintas „žinynėlis“ apie svaiginamųjų gėralų pasigaminimą namų sąlygomis. Topas: iš pomidorų pastos ir, dovanokit, katės… Bloga? Sakiau, kad baigiam apie chemijas ir dustą! Geros Jums dienos.
   P. S. Vakar „Lietryty“ kažkoks Pakalnis ar Žemkalnis – kas ten suvys, nebepamenu, parašė apie Pušalotą ir jame gaminamą alų. Durnai parašė, ale kaip apie kaimynus, tai pasiskaityti rekomenduoju.
   Ar skaitėt Voltero „Kandidą“? (Kandidas, arba Optimistas). Jei ne, irgi rekomenduoju.

 3. Penktadienis (pagal Daniel Defoe) Penktadienis (pagal Daniel Defoe) 31 sausio, 2015

  Jamam, pons redaktoriau, prieš šventą dieną ir pasiskaitom: „Vėjais paleistas turtas valdžią užguls sunkia našta“ (A. Dumalakas). Kur pasiskaityti? – ne maži esam, pons redaktoriau, kas ieško – randa…

  • Benderis Benderis 31 sausio, 2015

   Deja, p. Penktadieni, pasiskaityti neužtenka, reikia dar ir sugebėti bizniuką sukti. Šiuo klausimu konsultantų Lietuvoje netrūksta. Tik va bėda – tai yra komercinė paslaptis. Stengiamasi, kaip galima sumažinti konkurentų skaičių. Neveltui prieš bet kokius rinkimus, iš visų kampų šniūrais keliauja į „Klondaiką”, nusižeminę prieš rinkėjus, būsimieji tautos „gelbėtojai”. Tai įvairiausių spalvų ir dydžio žuvys. Rykliai tvirtai ir nepajudinamai įsitvirtinę. Kilbukai, pasiruošę nors mažiausią prasukti bizniuką arba nors lyžtelėti. kaip katės ir katinai grietinės,

   • Pijonijus (varduvininkas) Pijonijus (varduvininkas) 1 vasario, 2015

    p. Benderi, slapta Jums pranešu, kad šiandien Penktadienis su p. R. Kruzu (R. Crusoe, jei kam prireiks vertimo) išplaukė į Mūšos rėvą ties Skalių aukštikalne: ten įstrigo neaiškiam uoste registruota bramselinė škuna su Jamaikos romo kroviniu. Mano draugai tikisi pigiai paimti 6 (šešias) dėžes alkoholinio (kiti rašo alhocholinio ir dar kitaip – nesigilinsim, svarbu r o m a s!) gėrimo ir tuo pradžiuginti mane su varduvėmis… /legendos pasakoja, kad viskas, kas plaukia, tarkim, Nemune (upė kiek platėlesnė už Mūšą) irgi plukdo šnapsą, rūkalus iš tabokos lapų, bet mūsų valdžiai ir pasienininkams tai nėra žinoma…/. O štai Crusoe su Freitag kaip mat suuodė kas, kur ir kaip!
    Dabar – prie Jūsų paskutinės sausio dienos komento. Nesu tikras, kad p. redaktorius ką nors raukia apie komercinę paslaptį. Nesu tikras jau vien todėl, kad nežinau, ar Joniškėlio TŪT buvo dėstomos disciplinos apie kažkokias paslaptis… Tačiau p. redaktoriaus gebėjimai lėkti ten, kur kas pamojuoja – išryškėjo per pastaruosius metus. Partijos šauksmas partijos eiliniui – tai kaip tas trimito garsas Mūšos rėvoje įstrigusioje škunoje… Nemanau, kad tas vyras, šiandien tituluojamas vyriausiuoju reddaktoriumi, kada nors „neataks“… Beje, nusikaltimo slėpimas – irgi nusikaltimas! (nors seniai bevarčiau BK…).
    P. S. Jūsų žuvyčių gradacija – įdomi, net įdomesnė už Linėjaus (ar kaip jis ten?..) mokslą. Nors man regis, aptariamą asmenį pavadinti kilbuku – neteisinga; jis tik šiuo konkrečiu atveju – „živčikas“…
    P. P. S. Kodėl „postą“ užbaigėt kableliu (,)? Blokuoja kas nors? Mane (Pijonijų) kartais vis dar pasitaikantys nesusipratę tinklaraštininkai – irgi blokuoja! (juos vadinu tinklaraištininkais – jie pariša nepatikusius, gi tikri tinklaraštininkai – ir patys rašo, ir kitiems leidžia…)

    • Benderis Benderis 2 vasario, 2015

     Beje, turite sakalo akis, jei įžiūrėjote kablelį. Jis atsirado per žioplumą.

     • Kandidas (varduvininkas) Kandidas (varduvininkas) 2 vasario, 2015

      Neturiu aš sakalo akių: atvirkščiai – dešinė į pasaulį žvelgia per implantuotą stikliuką, žvairė kairė – nebeskiria, kur energoūkio ministerija, kur kalakutų ferma…
      Sakalo akis turi grupė draugų, sutvėrusių „Joniškėlio miesto bendrąjį planą“. Ten įžiūrėta tiek detalių, taip kruopščiai viskas išguldyta… net europinis pusmilijonis virto mikroskopinėmis dalelėmis (difundavo, tskant!!), kurias mato tik „sakalų“ akys! (vos neparašiau „šakalų“…).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.