Press "Enter" to skip to content

Knygų Kalėdos

DSC_3517

Lapkričio 22 d. prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikais ir kaimo bibliotekininkais iš visos šalies įžiebė pirmąją Kalėdų eglę.
Prezidentė taip pat paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos” pradžią.
Pasitikdami jau trečią kartą organizuojamą nacionalinę akciją, garsūs Lietuvos žmonės: Algirdas Kaušpėdas, Donatas Montvydas, Loreta Sungailienė ir k.t. Prezidentūroje gyvai skaitė Kristijono Donelaičio kūrybą. Šiame šventiniame renginyje dalyvavo ir Joniškėlio bibliotekos vedėja Rima Namikienė.

Joniškėlio bibliotekos darbuotojos, bibliotekos skaitytojų vardu nori nuoširdžiai padėkoti Joniškėlio klebonui Ričardui Baniui, už bibliotekos skaitytojams dovanojamą keletą populiarių žurnalų prenumeratą (National geographic, Iliustruotoji istorija), taip pat dovanotas knygas. Nuoširdžiai dėkojame ir pastoviems bibliotekos draugams Sigitai Kasiulienei, Jurgitai Brasiūnaitei, Giedrei Murauskienei, Aušrai Strigūnienei, bibliotekos darbuotojai Valdai Dauknienei, kurie bibliotekai dovanoja ir knygų, ir žurnalų.

Kviečiame visus žmonės prisidėti prie prezidentės Dalios Grybauskaitės akcijos „Knygų Kalėdos“ ir dovanoti Joniškėlio bibliotekai naujų knygų. Akcija  „Knygų Kalėdos” tęsis iki 2014 m. sausio 6 d.

 

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.