Press "Enter" to skip to content

Laukiant stebuklo…

T-HL-414-1

Mieli Joniškėlio žmonės,

Dėkoju Jums, kad kartu kūrėme ir gražinome Joniškėlį. Linkiu, kad mūsų viltys būtų paženklintos gražiais darbais ir tauriais siekiais.

Joniškėlio miesto seniūnas Steponas Rimkus

Atėjo laikas vėl sparnus išskleisti

Ir apsnigtu taku į žiemą eiti.

Gal bus slidu, tamsu ir šalta –

Nenusigąsk – stebuklas Tavęs laukia…

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijos kolektyvo vardu jus sveikina direktorius Almantas Kanapeckas

Mielieji,

Po eglute mes linkim rasti

Pačių brangiausių dovanų:

Jėgų, pradėtus darbus tęsti,

Stiprybės, polėkių, svajų.

Sveikatos taurę pilnutėlę,

Naujų minčių, skambių dainų,

Ir įkvėpimo kibirkštėlę,

Ir šypsenų- šviesių, švelnių.

Gerų, šiltų Jums švenčių!

Joniškėlio bibliotekos darbuotojos

Visagalis laikas jau baigia atskaičiuoti dar vienus metus. Kiekvienas mes juos praleidome skirtingai, su savais nesibaigiančiais rūpesčiais, skausmais, praradimais, kiekvienam mums likimas atseikėjo savo… Tegul šventinių žvakių liepsnose sudega visi vargai ir nesėkmės, o ugnies šiluma Kūčioms teatneša santarvę, meilę ir tikrus draugus.

Metų sandūroje mes sveriame ir peržiūrime vertybes, darbus, nuomones, lyg grūdus aruoduose, tarsi norėdami numatyti ateinančių metų derlių. Tegul būna pilni Jūsų namai skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, o Jūsų širdys – meilės, džiaugsmo ir vilties…

Nebijokim svajoti. Kiekviena svajonė – turi mažus sparnus, su kuriais ji pajėgi apskrieti visą pasaulį, o apskridusi, imti ir išsipildyti. Svajodami mes augame.

Mieli kraštiečiai, tegul Jums niekuomet nepritrūksta džiaugsmo ir šilumos. Tetampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi bendradarbiai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų namus, o sėkmė – Jūsų darbą. Po eglute Jums linkiu rasti pačių brangiausių dovanų: sveikatos taurę pilnutėlę, naujų minčių, skambių dainų ir šypsenų – švelnių, šviesių!

Joniškėliečių klubo Mažupė vardu prezidentė Violeta Veličkienė

Vilnius

Komentuoti su „Facebook “

6 Comments

 1. Kadi Kadi 30 gruodžio, 2013

  Mielas komentatoriau iš Stipinų, ale grįžtant prie Tamstos kandžiojimosi apie posmus, – taigis taip smagu kokią knygą paėmus paskaityti, dargi ir ne kartą … juk ne kiekvienas toks išmintingas rašyti … ir dar eiles …
  Nereik su dvasiomis bendrauti – geriau su savais ir artimaisiais ! 🙂 D)
  Saldžių sapnų !

  • Išsimiegojęs Stipiniškis Išsimiegojęs Stipiniškis 31 gruodžio, 2013

   Gerb. Kadi, tik ką pamačiau Jūsų linkėjimą gerai išsimiegoti. Striukai informuoju: nepavyko, bo 3/4 nakties skaičiau. Buvo, kaip sakėte, išties smagu!
   Dėl „kandžiojimosi“. Bandysiu pasiaiškinti, nesivildamas, kad „pagausite kampą“.
   Gyveno Ispanijoje toks jenerolas Frankas (sako, kad atsiliepdavo ir generalisimu šaukiamas…). Kai suvis anas nukaršo, padlaižiai (sako, kad šita veislė sutinkama ne tik Ispanijoje…) jenerolui kas rytą patiesdavo g e r ų n a u j i e n ų laikraštį (TIK jenerolui, spec. išleidimas), idant tas negautų kokių infarktų ar insultų!
   Tai štai: pono Viktoro „laikraštis“, tegu labai labai smagus ir įdomus, man tapo panašus į gerų naujienų oficiozą… Gi mano durna prigimtis šaukiasi, kad virale būtų ir pipirų, ir garstyčių, ir net adžikos… Tad laikas nuo laiko ir įberiu to ar ano! Jeigu rastųsi bent 5 iš tų 57 „sekėjų“ ar 913 „mėgstančių“, kurie deklaruoja mylintys p. Viktoro portalą, ir man padėtų pagerinti produkto skonines savybes, esu tikras: laikraštuko praba tik pakiltų…
   Pasiteisinsiu, kodėl vis tik retsykiais rašau ir gadinu vietą serveryje ir orą aplinkui… Kažkada labai patiko Vienos Vietinės Veterinarės (cha, žėk išėjo 3W… stinga C!..) įžvalgos apie cukraligės gydymą, kiek vėliau išplėtotos į onkologinių susirgimų prevenciją… Parašiau tada bene pirmą „pagiriamąjį“ žodį tuometai Raganai, kuri (būdinga raganoms!!) transformavosi į žiniuonę ir žolininkę. Parašiau ir po šiai dienai „iš inercijos “ varau… Kartoju: rastųsi bent 5 (penki) palaikantys – tikrai užtilčiau. Kita vertus, šiandien turime kitą neprastesnį humoristą, kažkokį pradedantį marketologą poną Tomą: jo informatyvių žinučių laukiu ne mažiau kaip pirktinių krepšininkų – pienininkų – žvaigždūnų iš Pasvalio pergalų LKL… Deja, pono Tomo būdas yra labai uždaras: kiek bebandžiau su juo draugiškai pasiginčyti – išgraužk – veja mane šalin, net apie sargius mums vyriška kalba nesiklijavo… (ištrina, vaikis, mano drukavonę, nors tu ką… gal ir gerai; kelią jauniesiems prekybos talentams!!).
   Kati, a aišk?
   Jeigu ir nelabai „aišk“, vis tiek sveikinu su artėjančiais Medinio Žalio Arklio metais (liko tik 5 valandos…). Sveikinu ir visus tuos, kurie perskaitys šias mano sapaliones. Sveikinu ir linkiu Meilės (saviems ir artimiesiems), supratimo bei elementarios pagarbos tiems ir toms, kurie kartais mąsto ir gyvena ne taip, kaip esame įpratinti…

   • Normaliai išsimiegojusi Eksjoniškėlietė Normaliai išsimiegojusi Eksjoniškėlietė 1 sausio, 2014

    Visus sveikinu su Naujaisiais Metais! Tegul Naujieji Metai atneša arklio sveikatą ir darbingumą, pegaso kūrybingumą, mustango veržlumą, žirgo ištvermingumą, o nesėkmės te būna mažos kaip poniai.
    Mielas Stipiniški, nenusiminkit, kad vaikis ištrina Jūsų drukavonę, bet ir mano ir kitų. Vos spėju pamatyti – abrakadabra… ir tuščia.
    Tegul vaikis pažaidžia.
    Anonimo žodžiais Jus sveikinu su Naujaisiais Metais:
    Įsiklausyk į tylą, tai Naujieji
    Kažką tau tyliai kužda paslapčia
    Tegul nebūna jie tokie nebylūs,
    Kokie senieji buvo kažkada.
    Tegul nebūna niekad skausmo,
    Širdy paliekančio gilias žaizdas,
    Tegul nebūna niekad jausmo,
    Kurį atstumtų kada nors kažkas…

 2. Kadi Kadi 30 gruodžio, 2013

  Laba diena !
  Smagu pasveikinti ir didį posmų ir sveikinimų baubą p. Stipiniškį 🙂 Et, mažu tas erzelis Tamstai kyla, bo nieks dėmesio per šventes Jumi neskiria … liūdna vakarais … tai ir noras kandžiotis kyla 🙂 – tskant ir spindintys angeliukai negeri, posmai nenuoširdūs …
  Taigis nuo savęs, nuoširdžiausia linkiu Tamstai DVSINGUMO ir PAGARBOS kitam 🙂
  Gražių, sveikų, kūrybingų Jums ateinančiųjų metų !!! 🙂

  • Labas vakaras, Kadi! Labas vakaras, Kadi! 30 gruodžio, 2013

   Cituoju (save, Jums leidus): „…sparnus išskleidę stiklo angelai – tikrai nuostabūs!“ Tai kur čia tas „negerumas“, anot Tamstos?..
   O posmai, akurat, nenuoširdūs, nes svetimų minčių „šperinimas“ – nėra nuoširdumo rodiklis! (žr. mano „plg“ – prezidentės ir direktoriaus „linkėjimų“ palyginimą).
   N u o š i r d ž i a i žmonės rašo i š š i r d i e s, o ne vartydami svetimą knygą… Juolab, kad t a p a t i knyga pakliuvo ir į prezidentės, ir į direktoriaus rankas (arba bent į anų gizelių…). A aišk, Kadi?!?
   UŽ DVSINGUMĄ – dėkavoju! StIngsiuos daugiau bendrauti su DVISIOMIS ateinančiais (ar atvažiuojančiais atšuoliuojančiais) metais!
   P. S. Dėl dėmesio – byškį apsirikote: turiu gražią pačią, krūvą anūkų, nesiaurą giminę, taip, kad dėmesio per šventes nestigo…
   Jums taipogi: gražių, sveikų, kūrybingų…

 3. Stipiniškis Stipiniškis 27 gruodžio, 2013

  Nuoširdžiausios dėkavonės visoms sveikintojoms beigi sveikintojams!
  Nesu tikras dėl stebuklų („ateistas“, mat esu), tačiau sparnus išskleidę stiklo angelai – tikrai nuostabūs! Gal anie iš Venecijos stiklo, o gal tik šiaip vaivorykštės spalvomis iliuminuoti?!?
  P. S. Apsiaviau „botus“ (norit, kroksus!), perbridau Mūšą, nuklampojau besniegiu, tačiau molinu takeliu iki Didžiojo Akmens. Čia ir įvyko stebuklas: Akmuo sužibo kaip tie redaktoriaus Viktoro plačiąjai publikai parodyti stiklo angelai!!
  Ačiū, pons Steponai, už nesavanaudišką nuorodą, ką, maudžiant širdį, reikia daryt…
  O štai dėl d i r e k t o r i a u s ir MAŽUPĖS p r e z i d e n t ė s – suvis neaišku! Kiba linkėjimus anie rašė kaktas surėmę, prie kavos puodelio ir (kas gali paneigti – kitoniško stiklelio…)?!? Plg. „Po eglute Jums linkiu rasti pačių brangiausių dovanų: sveikatos taurę pilnutėlę, naujų minčių, skambių dainų ir šypsenų – švelnių, šviesių!“
  Nebesuprontu suvis, kaip žemaičia rokuoj, a ta mon šypsena „šviesi, svelni“ ar tik ƒ„švelni, šviesi“? O gal tik ironiška?
  Linkiu 2014 – aisiais visoms prezidentėms nuo Mažupės bei direktoriams mokyklų ir net gimnazijų būti kūrybingesniems! Bo vaikai mato dvasios skurdą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.