Press "Enter" to skip to content

Išvyka į studijų mugę

ammSausio 25-tąją 29 mūsų gimnazijos II-IV klasių mokiniai važiavo į Aukštųjų mokyklų mugę Kaune. Ten kiekvienas galėjo pasidomėti įvairių universitetų ir kolegijų siūlomomis studijų programomis. Mugėje buvo galima rasti gausybę studentų ir dėstytojų iš Vilniaus Gedimino technikos, Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Šiaulių, Klaipėdos, Klaipėdos jūreivystės, Kazimiero Simonavičiaus, Lietuvos sveikatos mokslų, Lietuvos Edukologijos, Mykolo Riomerio universitetų bei Panevėžio, Šiaulių valstybinės, Kolpingo, Kauno, Šiaurės Lietuvos, Socialinių mokslų kolegijų ir kitų aukštųjų mokyklų Dauguma gavo daug žinių apie aukštąsias mokyklas, kurios leidžia tinkamai pasirinkti savo ateities kryptį ar net profesiją. Taip pat kiekvienas galėjo pabendrauti ir su studentais iš mus dominančių universitetų ar kolegijų ir sužinoti daug ne tik apie studijas, bet ir apie bendrą universiteto ar kolegijos gyvenimą, stojimus bei reikalingus egzaminus norint įstoti į pasirinktą aukštąją mokyklą. Ir dėstytojai ir studentai šiltai bendravo su kiekvienu moksleiviu ir maloniai atsakinėjo į rūpimus klausimus. Mugės metu kiekviena aukštoji mokykla scenoje prisistatė atlikdamos dainą, kurios džiugino moksleivių ausis ir skaidrino jų nuotaikas. Aukštosios mokyklos negailėjo lankstinukų bei kitų dovanėlių.Lankstinukuose esamą informacija naudinga gimnazistams ir tėvams.

Manome, kad daugumai ši kelionė padėjo apsispręsti dėl savo ateities, išsirinkti patinkančias studijas ir aiškiau suprasti stojimo tvarką: kokius egzaminus pasirinkti, kaip įvertinti kiekvieną svarbų aspektą stojant. Tikriausiai ši nemokama išvyka į Kauną patiko visiems mūsų gimnazijos moksleiviams važiavusiems į mugę ir nė vienas neliko nuskriaustas.

 

Danguolė Gasinskaitė ir Tomas Masilionis IVb (g) kl

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.