Press "Enter" to skip to content

Štai ir atėjo visų laukta žiemužėlė…

Kol lauke nebuvo sniego, tai nei su rogutėmis nuo kalnelio nučiuožti, nei besmegenį nulipdyti, o dar ir lietus vos ne kasdien lyja. Nelabai smagu tokiu oru kišti nosytes į lauką.

Bet Narteikių mokyklos-darželio „Linelis“ „Voveriukų“ grupės vaikučiai neturi kada nuobodžiauti. Mes ir grupėje turime įvairių užsiėmimų: ruošiamės šventėms, šokame, dainuojame, darome įvairius darbelius, kuriuose atsispindi metų laikai, šventės, pramogos ir vaikų pomėgiai.

Vaikučiai mėgsta daryti įvairius darbelius: piešti ant audinio, aplikuoti naudojant žievę, beržo tošį, įvairių spalvų sagas, džiovintus augalus ir kt.

Vaikų noras dirbti nenusakomas. Jei būtų įmanoma , tai vaikučiai turbūt nepasitrauktų nuo staliukų ir kurtų, svajotų, improvizuotų nuo ryto iki kol ateitų mamytės. Svarbu, kad tik auklėtoja pateiktų įdomių ir naujų priemonių.

Esu labai laiminga dirbdama su tokiais kūrybingais ir taip norinčiais dirbti vaikučiais. Linkiu jiems siekti savo svajonių.

Norinčius pasigrožėti šių kūrybingų vaikučių darbeliais, prašome užsukti į Joniškėlio Igno Karpio žemė ūkio ir paslaugų mokyklos biblioteką ir apžiūrėti veikiančią darbelių parodą „Kiek darbelių, kiek darbų visą žiemą aš turiu“.

Auklėtoja Pranė Krištapaitienė

.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.