Press "Enter" to skip to content

Jaunųjų dailininkų kūrybinis pleneras ,,Siauruką prisimenant“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija kartu su miesto bendruomene šiais mokslo metais vykdo projektą ,,Siauruką prisimenant“. Vienas iš projekto tikslų – sužinoti mūsų krašto siaurojo geležinkelio istoriją, prisiliesti prie vietų, kur dar taip neseniai riedėjo traukiniai. Gegužės pabaigoje gimnazija vykdė rajoninį jaunųjų dailininkų kūrybinį plenerą, kurio metu renginio dalyviams buvo suorganizuota įdomi ekskursija senojo geležinkelio, vadinamo siauruku, vietomis. Ekskursiją vedė Joniš-kėlio krašto muziejaus vadovas Viktoras Stanislovaitis. Buvo aplankyta Joniškėlio geležinkelio stotis, apžiūrėti senieji šimtamečiai bėgiai, šilumvežis su platforma, nuostabus buvusio geležinkelio tiltas Švobiškyje. Ekskursijos vadovas Viktoras papasakojo daug įdomių krašto istorijų, susijusių su kadaise čia klestėjusiu geležinkeliu. Jaunieji dailininkai eskizavo, fotografavo, kaupė įspūdžius, informaciją būsimiems kūriniams apie mūsų krašto traukinuką, vadinamą Siauruku.

Mokytoja Laisvutė Razmienė

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija

Komentuoti su „Facebook “

One Comment

 1. Gelžkelis Gelžkelis 3 birželio, 2014

  „…gimnazija vykdė…“
  „…ekskursiją vedė…“
  „…istorijų, s u s i j u s i ų…“ etc. etc.
  Kalbėkime ir rašykime lietuviškai, kaip mus mokino toks prisiplakėlis prie konservatorių partijos… pamenat TV laidą „Žinai žodį – rasi kelią…“?
  P.S. O panos čia gražios… (žr. foto 14). Nors telefas ant eskizų planšetės – tikrai ne prie ko! Nors, kita puse apvertus, gal čia kokia turistinė topografinė nuotrauka paišoma ir kompasas yra būtinas kaip darbo priemonė? /prisimenu mokyt. Valuntienę – jau ko mus išmokė, tai išmokė!/.
  P.P.S. Prabočykit, mokyt. Razmiene: puikiai dirbat, bet ir meno žmonėms pravartu pramokti lietuvių kalbos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.