Press "Enter" to skip to content

Joniškėlyje šventė senjorai

     Nors ir merkė įkyrus rudeninis lietus, bet joniškėliečiai gausiai rinkosi į kultūros namų salę, kurią įspūdindai papuošė nuolatinė pagalbininkė Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės gimnazijos mokytoja Jolanta Baltaragienė, kurioje vyko tradicinė Pasvalio bendrijos Joniškėlio „Bočių“ skyriaus rudens šventė „Neįsileisk rudens į širdį“. Renginį vedė kultūros darbuotoja Vanda Petrauskienė. Besirenkantys į renginį gėrėjosi salės sienas puošiančiais Žiemgalos dailininkų tapytais paveikslais. Joniškėlio skyriaus „Bočiai“ sulaukė ir daug svečių. Net iš Utenos atvyko LPS Utenos „Bočių“ bendrijos mišrus vokalinis ansamblis su pirmininku Vladu Žilėnu priešakyje. Joniškėliečiai pas juos viešėjo vasaros pradžioje, tuomet jie koncertavo Leliūnų bažnyčioje, nuo tada ir užsimezgė nuoširdi draugystė. Atvyko ir Pumpėnų „Bočių“ skyriaus atstovai su pirmininke Stefanija Mickiene, artimiausi kaimynai ir bičiuliai – Meškalaukio „Bočių“ skyriaus vokalinis ansamblis su pirmininke Bronislava Černiauskiene, bei Pasvalio neįgaliųjų draugijos kapela „Žalsvasis šaltinis“, vadovaujamas Jono Vaitiekūno.

Daina apie rudenį susirinkusius pasveikino šeimininkų mišrus vokalinis ansamblis. Kadangi salėje dauguma buvo besidomintys sveika gyvensena, šventės vedančioji į sceną pakvietė visada energingą Pasvalio sveikuolį „bočiuką“ Janį Rudzytį. Jis susirinkusiems atskleidė vandens gydomąsias savybes, kvietė visus gyventi sveikai.

Daug plojimų susilaukė uteniškių ansamblis už skambias dainas, salė plojo , dėkodama ir Pasvalio neįgaliųjų kapelai už trankią muziką ir už dainą, sudainuotą Vidos Vegienės ir Jono Vaitiekūno dueto. Nepagailėta aplodismentų ir Meškalaukio ansambliui. Paskutinei, finalinei dainai sustojo Joniškėlio ir Meškalaukio ansambliai, vadovaujami kultūros namų administratorės Nijolės Stepulienės. Jungtinis ansamblis sudainavo Nijolės Stepulienės sukurtą dainą „Dainai“, pagal B. Černiauskienės žodžius. O kad šis gražus susibūrimas neišblėstų iš atminties, visi dalyviai sustojo bendrai nuotraukai.

Pasistiprinę nuolatinės renginių rėmėjos Sigutės Kvedarauskienės kepiniais, pačių susineštais valgiais, troškulį numalšinę Aurelijaus Bagužio ir Algio Rimkevičiaus alučiu šnekučiu, niekas neskubėjo namo. Smagiai grojant Joniškėlio „Ramunėlės“ kapelai, žvaliai sukosi poros. Žiūrint į šokančius trankią polkutę, negali patikėti, kad tai gyvenimo audrų ir metų naštos nuvarginti žmonės. Visų veidai tiesiog spindėjo šypsenomis. Uteniškis pirmininkas bendraminčius mokė naujų žaidimų, tad žaidėme ir linksminomės lyg jaunuoliai, nusimetę metų naštą. Kokie nuoširdūs vyko pokalbiai, kiek daug juose šilumos. Tiesą sako, kad ne pinigai, o nugyventi metai yra vertybė. Net palydint uteniškius, dar ilgai sustoję ratu vestibiulyje visi traukė dainą po dainos.

Sunku atsisveikinti. Daug padėkos žodžių išsakė svečiai už gražią šventę Joniškėlio „Bočių“ pirmininkei Pranutei Naudžiūnienei, Joniškėlio kultūros namų darbuotojoms Nijolei Stepulienei ir Vandai Petrauskienei.

Norisi tarti – iki naujų susitikimų!

 

Meškalaukio „Bočių“ pirmininkė Bronislava Černiauskienė.

 

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.