Press "Enter" to skip to content

LRT kultūra“ kanale – laida, skirta Joniškėlio Karpių dvarui

senas dvaras

„LRT kultūra“ kanalu jau ne pirmas sezonas transliuojama laida „Kultūros savanoriai“, skirta provincijos kultūrai. Žurnalistė Ingrida Daraškevičiūtė pasakoja apie garsius regionų žmones, savo krašto šviesulius. Ieško jų gyvų amžininkų, kaimynų, giminaičių.
Lapkričio 12 dienos laida bus skirta legendomis apipintam Joniškėlio Karpių giminės dvarui. Laidos pradžia 20 val. 45 min.

Komentuoti su „Facebook “

5 Comments

 1. Rima Rima 30 sausio, 2015

  Žiauriai gražiai pristatytas dvaras:)

 2. Milda Milda 26 sausio, 2015

  P. Baltix-Linux
  Kažkaip nepamačiau Jūsų pageidavimo persikelti gyventi iš didelio kaimo į mažą miestą. Matomai visą dėmesį buvau sukaupusi į savo problemas. Juk savi marškiniai visada arčiau kūno. Būčiau ir aš rekomendacinį patarimą pateikusi.
  P. Baltix-Linux, kaip Jums pavyko įsikurti Joniškėlyje, o gal jo pašonėje? O gal nusišypsojo laimė nugnybti, kažkada priklausiusį grafui Karpiui, dvarelį esantį Meškalaukyje? Tai visai būtų nuostabu. Lauksiu Jums linksmų žinių.
  Sėkmės įsikuriant naujoje vietoje.
  Pagarbiai

 3. Baltix-Linux Baltix-Linux 18 lapkričio, 2014

  Nuostabiai pristatėte savo miestą, net užsinorėjau pas jus atsikraustyti gyventi iš Kauno 😉
  Reiks paieškoti sodybos ar namo kur netoli Joniškėlio 😉

  • Baltrūnas Linas – nemokamas NT patarėjas Baltrūnas Linas – nemokamas NT patarėjas 18 lapkričio, 2014

   Pagirtinas Jūsų sprendimas, pone Baltix – Linux! Rekomenduoju Meškalaukį – tik 3 km asfaltu iki Joniškėlio, apylinkėse yra vynuogynų, išvystyta kiaulienos gamyba, namą ar sodybą be vargo rasite, pasistorojęs galite dar nugriebti ir kokį nedičkį dvarelį!..
   Tik su darbukais – kiek striukoka čia, nebent Pasvalyje, kokioje valdiškoje tarnystėje vieta rastųsi… Kita vertus, baimintis nėra ko: vienas toks jau kelinti metai net iš sostinės Vilniaus su vis dar pasitaikančiais korupcijos recidyvais atšuoliuoja pakovot! Ne Don Kichotas, ne ant Rosinanto, ale vis tiek kovotojas!
   Po sprendimo lauksim Jūsų apsisprendimo!

 4. Quasi fizionomistas Quasi fizionomistas 13 lapkričio, 2014

  Su malonumu pažiūrėjau laidą. Įdomi ir koncentruojanti dėmesį! Autorei (ukmergiškei?) p. I. Daraškevičiūtei – tolesnės sėkmės, kūrybos „įkvėpimo“, gilinant ir plėtojant taip reikalingą kaimo žmonėms temą!
  Kodėl rašo fizionomistas? Todėl, kad TV ekrane iš arti pamačiau nuoširdžias laidos herojaus – pasakotojo akis. Net šmėstelėjo mintis, kad žmonės su tokiomis geromis akimis negali priklausyti, tarkim, kokiems „negeriečiams“ ar suokalbininkams. Gyvenimas parodys, ar mano nesuklysta…
  P. S. Gal tik nederėjo pasakotojui „pasimesti“, atsakant į laidos autorės klausimą: „kokia Jūsų tikroji profesija?“. (redaktorius, mano galva, ne profesija, o kažkieno politinis pasitikėjimas, suderinantis hobį ir vykdomą partinę programą…).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.