Press "Enter" to skip to content

„Savas stilius 2015“ – idėjų dirbtuvės

3Vėjuotą balandžio 16 dieną Šiauliuose vyko Respublikinis Jaunųjų dizainerių konkursas – festivalis „Savas stilius – 2015“. Šiame renginyje dalyvavo 23 kolekcijos iš Lietuvos profesinio ir bendrojo lavinimo mokyklų.

Mūsų mokyklą atstovavo Felicijos Janušonienės vadovaujamas Meninės kūrybos būrelis ir jų kolekcija „Nesibaigiančios paslaptys“. Judesio kompoziciją kolekcijai kūrė Vaida Šeškienė, šukuosenas ir makiažą – Marija Raškevičienė.

Pirmą kartą Respublikiniame Jaunųjų dizainerių konkurse – festivalyje vyko „Geriausio modelio – 2015“ konkursas, kuriame mūsų mokyklą atstovavo Ginta Adomonytė 14 – G1. Modelį paruošė Mados studijos vadovė Nijolė Krasauskienė. Šiame konkurse dalyvės turėjo pristatyti savo stiliaus pasirinktus drabužius ir tautinį (galėjo būti stilizuotas arba kitos šalies) kostiumą.

Mūsų mokyklos kolekcijai ir modeliui įteikti padėkos raštai ir dovanos.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.