Press "Enter" to skip to content

Čempionų taurė bus įteikta Krinčino sportininkams

11705476_1160909983935382_1551087025321472528_o

Liepos 18 d. finišavo 2015-ųjų kaimiškų seniūnijų sporto žaidynės. Tradiciškai jos baigtos paplūdimio tinklinio varžybomis Joniškėlyje, A. Mosteikos sodyboje esančioje sporto aikštelėje. Iš pradžių seniūnijų komandos, suskirstytos į du pogrupius, rungėsi Joniškėlyje ir Meškalaukyje.

Paskutinės rungties čempionų titulą iškovojo sporto organiztoriaus Sigito Šato vadovaujami Namišių seniūnijos tinklininkai – Mantas Anilionis ir Laimis Valantonis. Finalinėse rungtynėse jie įveikė Krinčino seniūnijos komandą. Bronzos medaliais pasipuošė Joniškėlio tinklininkai, mažajame finale nugalėję Daujėnų seniūnijos sportininkus. Penktoje vietoje liko Vaškų, šeštoje – Pasvalio apylinkių, septintoje – Pušaloto, aštuntoje – Saločių paplūdimio tinklinio komandos.

Nugalėtojus, prizininkus ir visus varžybų dalyvius sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Savivaldybės tarybos narys, visuomeninės sporto tarybos pirmininkas Alfonsas Pulokas ir varžybų organizatorius Vidmantas Kazlauskas. Jie linkėjo sporto mėgėjams ir toliau varžybose ginti seniūnijų garbę bei padėkojo svetingiems šeimininkams už galimybę rungtyniauti puikiai įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Susumavus devynių sporto šakų – plaukimo, šaškių varžybų, stalo teniso, tinklinio, krepšinio 3 prieš 3, futbolo 8 prieš 8, virvės traukimo, svarčių kilnojimo ir paplūdimio tinklinio – rezultatus, paaiškėjo, kad 2015 m. seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo sporto organizatoriaus Juliaus Povilionio vadovaujami Krinčino seniūnijos sportininkai. Tai, kad ši sėkmė nėra atsitiktinė, byloja kelių pastarųjų metų rezultatai. Praėjusiais metais krinčiniečiai iškovojo antrą vietą, 2013 m. tapo čempionais, 2012 m. užėmė trečią vietą.

Galutinė turnyrinė lentelė atrodo taip: 1. Krinčinas – 640 taškų, 2. Namišiai – 580, 3. Joniškėlis – 560, 4. Daujėnai – 560, 5. Vaškai – 500, 6. Pasvalio apylinkių seniūnija – 330, 7. Saločiai – 230, 8. Pušalotas – 100, 9. Pumpėnai – 30. Pagal varžybų nuostatus, joniškėliečiams prizinę vietą garantavo pirma vieta tinklinio varžybose. Seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojai ir prizininkai bus pagerbti rugsėjo trečiąjį savaitgalį per Pasvalio miesto šventę.