Press "Enter" to skip to content

Dalyvavo respublikinis ekonomikos ir verslo žinių konkurse

 

Sausio 29 dieną jau trečiąjį kartą į Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrių susirinko gabiausi moksleiviai iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių. Čia vyko respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 3“, kurio tikslas — ugdyti mokinių verslumą, iniciatyvumą, gilinti ekonomikos ir verslo žinias.

Konkurse dalyvavo net dvidešimt du mokiniai ir juos lydintys mokytojai iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Biržų ir Vabalninko skyrių, Anykščių technologijų mokyklos, VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Vilniaus turizmo ir paslaugų mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos bei Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos.

Renginį atidarė ir sveikinimo žodį tarė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro pavaduotojas ugdymui Dainius Žukauskas, Vabalninko skyriaus vedėja Vilija Daukienė. Gausų būrį dalyvių pasveikino Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas ir Vabalninko seniūnijos seniūnė Lilija Vaitiekūnienė.

Po iškilmingos dalies prasidėjo įtemptas darbas: mokiniai atsakinėjo į teorinius testo klausimus ir sprendė uždavinius, o mokytojams metodinius pranešimus skaitė „Swedbank“ Panevėžio padalinio valdytojas Giedrius Šileika, Vabalninko B. Sruogos gimnazijos mokytoja Dalia Baltrušaitienė ir „Aviva Lietuva“ finansų ekspertė Genovaitė Bernotienė.

Konkurso dalyvius vertino kompetetinga komisija, kurios pirmininkė — III amžiaus universiteto Panevėžio fakulteto dekanė Eugenija Šeškevičienė; nariai: „MAXIMA X“ prekybos centro direktorė Rita Bartkevičienė, Gintaro Strautinio IĮ pardavimų vadovė Dalia Strautinienė ir „Telekomunikacijų paslaugų grupės“ vyresnioji buhalterė Angelija Zaradniukaitė.

Kol vertinimo komisija tikrino mokinių atliktas užduotis, renginio dalyviai rinkosi į Vabalninko skyriaus biblioteką, kur dalyvavo viktorinoje „Protų kovos“. Viktoriną vedė mokytojos Zita Janeliukštytė ir Vida Gaidelionienė. Žaismingos viktorinos metu mokiniai ne tik parodė savo ekonominį išprusimą, bet ir kūrybiškumą, išradingumą. Šioje rungtyje joniškėliečiai užėmė garbingą trečią vietą.  Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir prizais.

Vertinimo komisijai suskaičiavus testo ir uždavinių rezultatus, respublikinio profesinių konkurso „Verslo žinios karjeros sėkmei 3“ nugalėtojais tapo VšĮ Alantos techologijų ir verslo mokyklos moksleivis Deividas Gaigalas (I vieta), BTVMC Vabalninko skyriaus moksleivis Julius Juozauskas (II vieta) ir Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos moksleivė Odeta Petriškytė (III vieta).

Nugalėtojus pasveikino LR Seimo narys Aleksandras Zeltinis, jis pirmosios vietos laimėtojui Deividui Gaigalui ir jį atlydėjusiam mokytojui Vakariui Atkočiūnui įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

Respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 3“ mokiniams suteikė galimybę pasitikrinti jau turimas žinias bei įgyti naujų. Džiugu, kad renginio metu jaunuoliai pagilino ekonomikos ir verslumo žinias, leidžiančias novatoriškai mąstyti ir aktyviai veikti šiuolaikiniame pasaulyje, o mokytojai pasidalino gerąja patirtimi bei pasisėmė naujų idėjų.

BTVMC Vabalninko skyriaus

vyresnioji profesijos mokytoja

Violeta Vilkelienė

_DSC0259

Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų  mokyklos komandai, užėmusi III vietą (mokytoja Vilma Čepinskienė, mokiniai - Laura Janušauskaitė, Tadas Tinteris, pirmas kairėje -seimo narys Aleksandras Zeltinis)
Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos komandai, užėmusi III vietą (mokytoja Vilma Čepinskienė, mokiniai – Laura Janušauskaitė, Tadas Tinteris, pirmas kairėje -seimo narys Aleksandras Zeltinis)

_DSC0119

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.