Press "Enter" to skip to content

Dalyvavo respublikiniame konkurse

Šiais metais Respublikinį konkursą „Žemės vaikai 2016″ organizavo Ukmergės technologijų ir verslo mokykla. Jame dalyvavo ir Joniškėlio Igno Karpio mokyklos mokiniai. Dėl Žemės sūnaus ir Žemės dukros titulo kovojo mūsų mokyklos mokiniai: Asta Mažeikaitė 14 – V1 ir Valdas Kazulis 13 – G. Jie sprendė testą, merginos komponavo puokštes, vaikinai pjovė žolę. Kiti mūsų mokiniai kartu su mokytojais įrengė kiemelį, kurio pavadinimą nulėmė renginio tema : ,,Švelnus gyvenimo prisilietimas“. Mūsų kiemelis vadinosi ,,Joniškėlyje pievos žaliuoja, Joniškėlyje bręsta javai…“. Jame skambėjo daina apie Joniškėlį, kvepėjo bandelės, naminis sūris, puikavosi „Karpių dvaro gira“, vėjyje plevėsavo švelnūs Joniškėlio pievų žolynai, bręstantys javai.

Renginį vainikavo patriotiškų dainų grupės „Thundertale“ koncertas.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.