Press "Enter" to skip to content

Pasidaryk pats: durų pritraukėjų montavimas

Durų pritraukėjai yra vienas iš tų įrangų, kuri kiekvieną dieną palengvina mūsų gyvenimą, tačiau tuo pačiu dažniausiai mes jos nepastebime tol, kol ji yra vietoje. Jeigu norite, kad durys niekada nebūtų neuždarytos ir taip išsaugoti šilumą namuose arba net gal apsaugoti vaikus ir gyvūnus nuo pabėgimo į lauką.

Durų pritraukėjai perkami ne tik užsukus į realius prekybos centrus, tačiau tuo pačiu ir internetinėse prekybos vietose. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad pirkdamas internetu gali sutaupyti labai daug laiko, o dažnu atveju net ir pinigų. Gavus durų pritraukėją laikas pradėti galvoti apie jo montavimą. Kad nereiktų samdytis profesionalų ir montavimo darbus atliktumėte pats – pateikiame patarimus, kurie padės pagreitinti procesą.

Montavimo darbai kaip du kart du

Montavimo darbai pirmiausia prasideda nuo pačio tinkamiausio durų pritraukėjo suradimo. Kadangi šiuo metu galima atrasti labai daug skirtingų modelių – naudinga pasitarti su specialistais, kurie gali patarti dėl pritraukėjo individualiu atveju. Apskritai labiausiai siūlome įvertinti jo charakteristikas, kad įsigytumėte tinkamo dydžio, o tuo pačiu nepamiršti atsižvelgti ir į metalo pobūdį, kad jis būtų kuo tvirtesnis ir Jums ilgiau tarnautų. Kai jau rankose laikote tą pritraukėją, kuris Jums tinka labiausiai, laikas pradėti galvoti apie montavimo darbus. Primontavimui nereikia jokios specialios įrangos. Žinoma, reikalingas grąžtas, tačiau daugelis vyrų jį turi savo namuose. Dėl vieno karto pirkti neverta, jeigu neturite, tad tokiu atveju visada galite išsinuomoti.

Montuojant labai svarbu, kad visi varžtai būtų itin kokybiškai įsukami. Tokiu atveju būsite tikras, kad jie sėkmingai tarnaus ir leis durų pritraukėjams tinkamai atsidaryti bei užsidaryti. Dažniausiai kartu su įranga yra įdedama ir instrukcija, kad kiekvienas asmuo galėtų paprasčiau įvertinti, kaip reikia primontuoti įrangą. Sekite žingsneliais, kurie nurodyti instrukcijoje. Tokiu atveju tikrai viską padarysite tinkamai ir pritraukėjas sėkmingai Jums tarnaus.

Pritraukėjo priežiūros darbai

Durų pritraukėjai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros ir tikrai sėkmingai Jums tarnaus ilgus dešimtmečius. Daugeliu atveju net pamiršite, kad juos turite ir tik tuomet, kai durys nebe taip sėkmingai darinėsis, atsiminsite, kur yra didžiausia problema.

Pateikiame kelis patarimus, kurie gali padėti pasirūpinti pritraukėjas, kad jie ilgai ir sėkmingai Jums tarnautų. Priklausomai nuo kiekvieno žmogaus pasiruošimo prižiūrėti savo durų sistemą – jam reikia daugiau arba mažiau patarimų.

  1. Pirmiausia reikėtų pasirūpinti, kad pritraukėjai atrodytų gražiai. Ir tai visiškai normalu, kad jų valymas reikalingas. Tik tokiu atveju pavyks palaikyti tvarką namuose,.
  1. Jeigu durų pritraukėjai yra naudojami lauko durims, tokiu atveju reguliarus valymas yra dar reikalingesnis. Paprasčiausiai, dėl nuolatinių kritulių pritraukėjai, kurie dažniausiai būna gaminami iš metalo, gali paprasčiausiai pradėti rūdyti. Jeigu nenuvalysite vandens ir purvo – pritraukėjas paprasčiausiai Jums tarnaus kur kas trumpesnį laiko tarpą. Verta jam skirti daugiau laiko. Tiesa, pritraukėjai gana pigūs, tad sugedusi galima greitai pakeisti nauju.
  1. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad pritraukėjas gali skirtis savo išvaizda. Kai kurie susideda iš labai minimalių detalių ir jų valymas yra sudėtingesnis. Tokiu atveju paprasčiausias būdas išvalyti yra paprasčiausiai perlieti su vandens žarna.

Vienas paprastas daiktas, o jo funkcijos yra neįvertinamos. Nuostabu, kaip galima taip paprastai palengvinti sau gyvenimą įsigijus tokį elementarų daiktą. Nepamirškite, kad pirkdami internetu galite sėkmingai sutaupyti.

Komentuoti su „Facebook “