Press "Enter" to skip to content

Joniškėlio Karpių dvaro parko takais

Kasmetis tradicinis bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“ išsiskiria savo ramybe ir gamtos grožiu“, – tokį mūsų krašte kasmet rengiamos bėgimo šventės išskirtinumą akcentuoja Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija.

Gražų bėgikų būrį iš visos šalies šis bėgimas suviliojo ir šiemet – gegužės 14-ąją. Bėgikai varžėsi įvairaus ilgio distancijose – pagal savo amžių ir jėgas. Mažiausieji bėgikai įveikė 800 metrų, vyresni – 1600 metrų, o suaugusieji suko ratus parko takeliais. Vieno rato ilgis – 1,9 km, tačiau buvo galima rinktis ir 5,7 km (3 ratai) arba 11,4 km (6 ratai). Atskira distancija skirta šiaurietiškojo ėjimo mėgėjams.

„Trasa nebuvo lengva: keitėsi raižyto reljefo danga – nuo asfalto atkarpos iki parko takelių, nuo medinio tiltelio iki pievos kampo. Tačiau laikas trasoje nė kiek neprailgo: bėgdamas galėjai grožėtis besiskleidžiančios ir bepražystančios gamtos žavesiu, kurio sodrumą pagyvino nepaliaujamas paukštelių čiulbesys. O nuo karščio gelbėjo seno parko ir ilgos alėjos medžiai“, – įspūdžiais dalijosi bėgimo mėgėjai.

Po finišo buvo pagerbti visų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai, o visi bėgimo šventės dalyviai vaišinami gardžia kareiviška koše.

Jauniausia bėgimo „Joniškėlio Karpių dvaro takais“ dalyvė Eva Monkevičiūtė.

Tarp mažiausiųjų bėgikų, įveikusių 800 metrų, nugalėtojais tapo joniškėlietis Matas Vilimas ir pasvalietis Majus Packevičius, antras vietas pelnė joniškėliečiai Gustas Židonis ir Eva Monkevičiūtė. Eva – pati jauniausia bėgimo dalyvė, šiemet sulauksianti dar tik ketverių metukų.

Tą pačią 800 metrų distanciją bėgo ir kiek vyresni vaikai. Savo amžiaus grupėse nepralenkiamas buvo Armandas Bunkis iš Vaškų gimnazijos, antras vietas iškovojo joniškėlietis Vytis Veržbickas, vaškietės Akvilė Jasiūnaitė ir Monika Trinskytė, trečias – Lukas Jovaiša ir Miglė Viskupaitytė iš Vaškų gimnazijos.

14–15 metų vaikinų ir 16–17 metų merginų amžiaus grupėje 1,6 km distanciją greičiausiai įveikė Pasvalio „Vėtros“ klubo atstovai Ramunė Parimskytė ir Redas Šimoliūnas, antras vietas pelnė Darius Šopis iš Vaškų gimnazijos ir vėtrietė Viktorija Žandaraitė, trečią – „Vėtros“ klubo atstovas Ernestas Sinkevičius.

Ant Karpių dvaro laiptų – „Vėtros“ klubo bėgikai: Jurgita, Majus ir Darius Packevičiai.

Tarp jaunuolių, pasirinkusių 1,9 km distanciją, pirmoji vieta atiteko svečiui iš Paberžės, antrą ir trečią iškovojo Vaškų gimnazistai Tomas Jankauskis ir Eigirdas Eidukas.

Moterys varžėsi 5,7 km distancijoje. Savo amžiaus grupėje nugalėjo „Vėtros“ klubo atstovė Jurgita Packevičienė, o Vilija Parimskytė buvo antra.

Ilgiausia – 11,4 km – distancija buvo skirta vyrams. Savo amžiaus grupėje antros vietos prizininku tapo vėtrietis Darius Packevičius, trečios – Drąsius Valunta.

Už gražų renginį bėgimo dalyviai dėkojo jo iniciatoriui – Pasvalio bėgimo mėgėjų ir sveikos gyvensenos klubui „Vėtra“.

Juozo BALIŪNO nuotraukos

www.darbs.lt

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.