Press "Enter" to skip to content

Meškalaukiečiai kviečia į Adventinę popietę

Gruodžio 2 d., 13 val., Meškalaukio dienos centro salėje vyks Adventinė popietė „Kalėdų stebuklo belaukiant“ . Vyks Pyragų kepėjų konkursas. Koncertuos nuostabaus skambesio Biržų rajono Papilės kultūros centro ansamblis „Sentimentai“, Meškalaukio dainininkės. Visiems įėjimas laisvas, ypač konkursantėms su pyragais. ATEIKITE!!!!!!!

Komentuoti su „Facebook “

4 Comments

 1. Atsakymas Mildai Atsakymas Mildai 3 sausio, 2018

  „Liūdna man! Gal ir tau? o kodėl – nežinau;
  Vien tik vėtrų prašau, kad užkauktų smarkiau:
  Užmiršimo ramaus ir tarp jų nematau,
  Betgi trokštu sau marių prie šono arčiau.

  Trokštu draugo arčiau: juo tikėti galiu;
  Jis kaip audrą nujaus mano sielos skausmus;
  Paslapties neišduos savo veidu tamsiu
  Ir per amžius paliks, kaip ir aš, neramus.“ /Jonas Mačiulis – Maironis/

  P. S. Liūdna dar ir todėl, kad esate labai susipykusi su lietuvių kalbos rašyba bei skyryba. Netapkite visiška tingine – tobulėkite.

  • Meškalaukietė Meškalaukietė 3 sausio, 2018

   prie ko čia mano rašyba ar skyryba?Aš ką,negal savo nuomonės pasakyt?Ir nereikia pykti už teisybe.Kad neikas nesikeicia,tai nesikeicia.

   • M. M. (meškalaukietei Mildai} M. M. (meškalaukietei Mildai} 5 sausio, 2018

    Apgailestauju, kad mudvi nesupratom viena kitos.
    Savo nuomonę Jūs ne tik galite, bet netgi privalote pasakyti jau vien todėl, kad apylinkėse, o ir centre „nuomonę“ įprato išsakyti tik valdininkai ir pučiantys su jais į vieną rūrą!
    Smalsu: kiek šiandien jaunų žmonių gyvena Meškalaukyje, kiek jų ateina į DAUGIAFUNKCĮ (?!?) centrą? (tokias mandrystes, kaip d a u g i a f u n k c i s ar d i e n o s centras sugalvojau ne aš, o „auksiniai“ protai (cibuliai…) sostinėje ar bent Pasvaly…
    P. S. Dėl pastabos apie Jūsų gramatikos įgūdžius – nepykite, nes labai gražu yr’, kai jaunimas ne tik laisvai kalba angliškai, bet ir be klaidų rašo lietuviškai.

 2. Milda Milda 11 gruodžio, 2017

  Liudna kad zmones nesilanko renginiuose.Visiski tinginiai patapo.Nors liudniausia del to kad nera jokiu kasmetiniu svenciu ar kitokiu vakaroniu kurios butu kaip tradicia kaime.tos pacios bobutes su savo senomis ir jau pabodusiomis dainomis,tie patis veidai.nieko naujo.reiketu jau ir kazka idomesnio sugalvoti.bendruomenei reiketu stipriau isijungti.pagarba toms moterims kurios stengesi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.