Press "Enter" to skip to content

Taurę laimėjo trečią kartą

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, dėl rajono kaimiškų seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybų nugalėtojų taurės kovojo Joniškėlio ir Namišių komandos. Trečius metus iš eilės čempionais tapo Joniškėlio tinklininkai, savo varžovus finale įveikę 2:0. Aukso medaliais pasidabino komandos kapitonas Audrius Mosteika, Domas Albavičius, Skirmantas Šimoliūnas, broliai Lukas ir Matas Žalkauskai. Pernai finalinėje šių komandų dvikovoje prireikė trijų setų. Beje, čempionų komandos sudėtis nelabai pasikeitė. Pernai joniškėliečių garbę gynė A. Mosteikos sūnus Mikas, o vietoj Mato Žalkausko kovojo Darius Nakvosas. Komandos vadovas – seniūnijos sporto organizatorius Zenonas Balčiauskas. Nugalėtojų taurę iškovoję Joniškėlio tinklininkai pelnė 110 taškų, o antroje vietoje likusi Namišių komanda – 90.

Trečio seto neprireikė ir mažajame finale. Bronzos medalius pelnė Namišių tinklininkai, rezultatu 2:0 nugalėję aikštelės šeimininkę Pasvalio apylinkių seniūnijos ekipą.

Tinklinio turnyro nugalėtojus ir prizininkus pasveikino bei apdovanojimus įteikė vyriausiasis varžybų teisėjas Ernestas Liubinas. Penktoje vietoje liko Vaškų, šeštoje – Pumpėnų, septintoje – Daujėnų, aštuntoje – Saločių, devintoje – Pušaloto tinklininkų komandos.

Kaip ir ankstesniais metais, pirmajame varžybų etape seniūnijų komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius. A pogrupio ekipos iš Joniškėlio, Daujėnų, Krinčino, Pumpėnų ir Pušaloto rungėsi Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje, o B pogrupio komandos iš Pasvalio apylinkių seniūnijos, Namišių, Vaškų ir Saločių – Ustukių mokyklos sporto salėje. Finalinis varžybų etapas vyko Ustukiuose.

Po keturių rungčių – plaukimo, šaškių, stalo teniso ir tinklinio varžybų – seniūnijų rikiuotė atrodo taip: 1. Vaškai (270 tšk.), 2. Joniškėlis (260), 3. Pasvalio apylinkės (250), 4–5. Pumpėnai ir Krinčinas (po 240), 6. Saločiai (210), 7. Namišiai (200), 8. Daujėnai (140), 9. Pušalotas (130).

„Darbo“ inf.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.