Press "Enter" to skip to content

Įspėjimas, kad iš tikro reikia naujo tilto

Praėjusį šeštadienį Joniškėlyje tilto per Mažupę dangoje atsivėrusi „smegduobė“ dar kartą priminė senus, deja, kol kas netesėtus valdininkų pažadus apie naujo šio svarbaus objekto statybą.

Vakar rytą telefonu kalbinta Joniškėlio apylinkių seniūno pavaduotoja Rūta Liberienė sakė, kad jai apie tilto važiuojamojoje dalyje atsivėrusią skylę buvo pranešta šeštadienio popietę apie 15 val. Laikinoji Joniškėlio miesto ir apylinkių seniūnijų vadovė nuvyko į vietą ir apie susidarusią grėsmingą situaciją eismo saugumui informavo kelią Linkuva–Joniškėlis– Pumpėnai prižiūrinčią Pasvalio kelių tarnybą. Jos nuomone, skylė asfalto dangoje greičiausiai atsirado dėl to, kad Mažupės vandenys paplovė šlaitą.

Netrukus prie tilto buvo pastatyti atitinkami kelio ženklai, nes eismas galėjo vykti tik viena tilto puse. Vakar po pietų, kai rengėme šią publikaciją, kelininkai baiginėjo remonto darbus: įrengė metalinį skydą, atsivėrusią duobę užipildė gruntu ir asfalto išdrožomis.

Seniūnas Sigitas Ilgutis prisiminė, kad susitikimas su svečais iš Lietuvos automobilių direkcijos įvyko dar 2016 metų gruodį, prieš pat Kalėdas. Anot seniūno, jau tada buvo kalbama apie tilto remonto projektą. Tačiau konkrečių terminų tuomet nenurodyta, nes tiltas per Mažupę nėra avarinės būklės.

Vakar taip pat pasiskambinome į Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) viešųjų pirkimų skyrių. Vyriausioji specialistė Aiškutė Trainienė patvirtino, kad naujas tiltas per Mažupę tikrai bus statomas LAKD lėšomis. „Jau atplėšti konkurse dalyvavusių bendrovių vokai. Dabar vyksta pasiūlymų vertinimo procedūra“, – aiškino pašnekovė. Ji nesiryžo prognozuoti, kada gi pagaliau prasidės darbai, tik pridūrė, kad naujas tiltas turi būti pastatytas per aštuonis mėnesius. Minėto skyriaus vyriausioji specialistė pasiūlė projekto eiga pasidomėti maždaug po poros savaičių, ką ir padarysime.

Darbo“ inf.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.