Press "Enter" to skip to content

Joniškėlietis – Lietuvos bokso čempionas!Ant aukščiausio pakylos laiptelio – Ernestas Sinkevičius, antras iš dešinės – treneris Stasys Balčiauskas.

Kaune vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame mūsų rajono boksininkai iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalius.

– Pagal medalių skaičių Lietuvoje likome antri. Mus aplenkė tik Kauno boksininkai, laimėję keturis aukso medalius, o po vieną pasidalino Marijampolė ir Šilutė. Taigi mūsų rezultatas puikus, nes kiti liko visai be čempionų. Nors, išskyrus mus pačius, daugiau niekam tai neįdomu. Tiesiog džiaugiamės, kad metų darbas nenuėjo veltui, – teigia treneris Stasys Balčiauskas.

Nugalėtojų titulus iškovojo daugkartinis čempionas Aras Dūdėnas (svorio kategorija iki 91 kg) ir Ernestas Sinkevičius (iki 49 kg).

– Ernesto pirmas toks pasiekimas, bet, manau, ne paskutinis. Jis treniruotes lanko vos metus ir važinėja iš Joniškėlio. Tad vien kelionėje kiek laiko praleidžia. Tačiau Ernestas užsispyręs, atkaklus, todėl gali daug pasiekti. O Arą Dūdėną iš Pakruojo vežioja tėvai, kuriems esu dėkingas už tam surandamą laiką, – kalbėjo treneris.

Mūsų boksininkas Sandis Dunkulis (iki 64 kg) laimėjo trečią vietą.

www.darbs.lt inf.

Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.