Press "Enter" to skip to content

Joniškėlio kapinėse – įrankių stovas

Sąvoka „Socialiai atsakingas verslas“ dar nėra labai įprasta mūsų ausiai. Šiuos tris žodžius galima paaiškinti labai paprastai – dirbti ne tik sau, bet ir kitiems. Mūsuose dar tik formuojasi rėmimo, mecenatystės tradicijos. Tai nėra lengvas kelias. Visuomenėje gajus stereotipas, kad verslas privalo remti įvairiausias iniciatyvas. Savo ruoštu verslininkai dažnai pasigenda bent minimalaus (nebūtinai materialaus) bendruomenės indėlio į įgyvendinamus projektus. 

Džiugu, kad mūsų rajone atsiranda vis daugiau iniciatyvų, kurios mažais, bet prasmingais darbais ugdo socialiai atsakingą visuomenę. Naujausias pavyzdys – prieš Motinos dieną Joniškėlio miesto kapinėse įrengtas kapų priežiūros įrankių stovas. Du laistytuvai, du grėbliai ir trys rankiniai kauptukai – verslininkės Simonos Kontrimienės dovana vietos bendruomenei. Stovą pagamino ir kapinėse pakabino Joniškėlio miesto seniūnijos meistrai. 

– Tai puiki paspirtis kapus lankantiems, ypač iš tolimesnių vietų atvykusiems artimiesiems. Kadangi įrankiai bus laisvai prieinami, tai bus ir savotiškas eksperimentas, kuris parodys mūsų visų sąmoningumą. Tikiuosi, jog šį išbandymą joniškėliečiai išlaikys deramai ir tai taps paskatinimu kitoms panašioms iniciatyvoms, – „Darbui“ sakė Joniškėlio miesto seniūnas Donatas Dilys. 

Belieka pridurti, kad kol kas antro rajono miesto gyventojai „egzaminą“ laiko sėkmingai – prabėgus trims savaitėms nedingo nė vienas įrankis.

Joniškėlio miesto seniūnas Donatas Dilys ir verslininkė Simona
Kontrimienė šalia ką tik įrengto įrankių stovo.
Komentuoti su „Facebook “

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.